Ana Sayfa Şirket Haberleri Mobilyada hedef dünyada ilk 5

Mobilyada hedef dünyada ilk 5

0

Gelecek dönemlerde mobilya sektöründe yaşanacak gelişmelere dair önemli detaylar veren Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan “Türk mobilya sektörü küresel pazardaki yerini sağlamlaştırması beklenmektedir. Mobilya sektöründe, ülkemiz geçen yıl üç basamak atlayarak dünyada on birinci sıradan sekizinci sıraya yükselmiştir. Hedef, dünyada ilk beşe girmektir.” diye konuştu.

SEKTÖRDEKİ DİNAMİKLERİ YAKINDAN TAKİP EDEN FİRMALAR DAHA AVANTAJLI

Bu durumun yanı sıra ilişki kanalları köklü olan, sektördeki dinamikleri yakından takip eden daha büyük firmaların bu süreçte daha avantajlı durumunu koruyacaklarını aktaran Çapan sözlerine şunları ekledi:  “İlerleyen senelerde de gerek coğrafi konum gerekse kalite ve fiyat avantajıyla sektörün dünya mobilya pazarında yerini sağlamlaştırması beklenmektedir. Mobilya sektöründe, ülkemiz geçen yıl üç basamak atlayarak dünyada on birinci sıradan sekizinci sıraya yükselmiştir. Hedef, dünyada ilk beşe girmektir.”

YURT İÇİ VE YURT DIŞI YATIRIMLARLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

Yaptıkları yatırımlar ile hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümeye devam ettiklerini de söyleyen Çapan sözlerine şunları ekledi: “Yurt içinde; Ankara, İstanbul, İzmir ve Eskişehir’de olmak üzere toplam on yedi satış noktası ve online mağazamız ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Yurt içi ve yurt dışında konut, ofis, otel, eğitim kurumları ve benzeri projelerde çözüm ortaklığı çalışmalarımız ve toplu satışlarımız devam ediyor. Altmış bin metrekarelik alana sahip üretim tesislerimizle, kırk beş bin metrekarenin üzerinde satış alanlarımızla ve Türkiye’nin her köşesine hizmet veren online mağazamızda sunduğumuz dokuz binin üzerindeki ürün çeşitliliğimiz ve yerli üretimimizle mobilya sektöründeki en önemli oyunculardan biriyiz. Kaliteli hizmet anlayışımız, yenilikçi tasarımlarımız, güvenilir imajımızla bütün müşterilerimize ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz ve sektördeki öncü konumumuzu koruyoruz.

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan
Önceki haberBorsada ‘yukarı adım kuralı’ kararı
Sonraki haberİkinci el araç satışları için soruşturma başlatıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.