Halka arzı arz ederiz, sizi milli parklara bekleriz

Yeni yatırımların önünü açmak çıktığımız ilk günden beri hep hedefimiz oldu. Bu amaçla Türkiye’deki başarı öykülerini aktarmaktan büyük keyif aldık… Sonra Almanya’da yeni yatırım fırsatlarının önünü açmak için her yıl bir etkinliğe imza attık.

Üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Almanya buluşmasının tüm detaylarını bu sayımızda aktardık…

Bu önemli etkinliğin dışında dergide çok önemli bir dosya konusu ayrıntılı bir şekilde işleniyor. Yayın Kurulu Üyemiz Dr. Berra Doğaner’in koordinesinde Yusuf Başgöl’ün emekleri ile halka arz bütün yönleri ile ele alındı.

Halka arz ile ilgili her şey var. “Neden halka açılmalı, halka arzın şirketlere ne faydası var, halka arz için SPK’nın şartları neler?” gibi bütün soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Mutlaka okuyun.

Derginin bir başka dosyası ise sayfalara baktıkça içinizi açacak milli parklar konusu… Rümeysa Kocaman Alp, dosyada ülkemizde konaklayabileceğiniz bazı milli parkları derlerken aynı zamanda tatile çıkarken mutlaka yaptırmanız gereken seyahat sağlık sigortasını da sektörün önemli isimleriyle gündeme getirmiş.

Kültür Sanat’ta Salt Beyoğlu’ndaki “Havaya Dair” başlıklı sergiden yola çıkarak çevre konusundaki farkındalığın ele alındığı yazı muhteşem. Sergiyi destekleyen Garanti BBVA İletişim Direktörü Elif Güvenen ile Salt Genel Müdürü Deniz Ova’yı kutlamak gerekiyor.

Otomotiv sektörünün duayen ismi ve köşe yazarımız İbrahim Aybar taşıtların güvenli seyri ile ilgili yeni çıkan uygulamaları yazdı. Çok köklü değişikliklerin olduğu gelişmeleri ilgiyle okuyabilirsiniz.

Bu defa Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Torunoğlu konuşuyor, önemli açıklamalar yapıyor.

Artık marka haline gelen Sigortalı Sohbetler’de ve Mahkeme Sohbetleri’nde adeta beyin fırtınası yapıldı ve önemli bilgileri aktarıyoruz.

Yeni yazarımız İsmail Şen’in yazısı ile adeta milli takım gibi belirlenen yeni DEİK yönetiminin kaleme alındığı yazıyı da okumadan geçmeyin.

Ve e-ticarette Ömer Barbaros Yiş’in lcwaikiki.com atılımı, önümüzdeki dönemde çok konuşulacak. Ayrıntılarını Hüsne Pamuk’un yazısında bulabilirsiniz.

Çok güzel günler diliyorum…

Yorum Yaz