Son güncelleme 10/26/2023
Hakkımızda

Zengin içeriği ve rahat okunan sayfalarıyla daha ilk sayısında iş ve ekonomi çevrelerinin vazgeçilmez haber kaynağı olan Türkiye’de İş Dünyası Dergisi, Kasım 2021’de okuyucularıyla buluştu. Ekonomi gazeteciliğinin usta ismi Celal Toprak’ın Genel Yayın Yönetmenliğinde, İhlas Holding bünyesinde iş insanları, yöneticiler ve yatırımcılar için güvenilir bir referans kaynağı olmak amacıyla yola çıkan dergi, iş dünyasının nabzını tutarak, ekonomi yayıncılığına yeni bir soluk getirdi.

Aylık olarak okurlarıyla buluşan derginin bünyesinde; Türkiye ve dünya ekonomisine ilişkin güncel haberlerin yanı sıra iş dünyasının duayen isimleri ile gündem, tecrübe ve iş geçmişlerine dönük başarı hikayelerini aktarırken, sektörde 100 yılını tamamlamış köklü firmaların temsilcileri, dijital çağın yeni oyuncuları, hukuk ve akademi çevrelerinden uzman isimlerle de bir araya gelerek çok özel röportajlar gerçekleştiriliyor. Bunların yanı sıra gündeme göre belirlenecek kapak ve dosya konularını uzman görüşleri ve ekonomik kurumların raporlarını kaynak alarak tüm detayları ile ele alırken ekonomi dünyasının yakından tanıdığı uzmanların (yönetici, akademisyen vb…) gündem belirleyecek makaleleri de yayınımıza ayrı bir derinlik katıyor. 

Türkiye’de İş Dünyası dergisi; ekonomi ve iş dünyasının nabzını tutarken yeni fırsatlar ve yeni yol haritası belirlemek vizyonuyla yoluna devam ediyor.

NERELERDEYİZ?

Üst Düzey Yöneticiler, Yöneticiler, Girişimciler, Bankalar, Bakanlıklar, Ticaret ve Sanayi Oda Başkanları, TİM ve DEİK, İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkanlarının masasında yerimizi aldık.

İş dünyasında ve ekonomi alanında, yeni ve güçlü bir soluk olmak amacıyla yola çıkan dergimize birçok mecradan ulaşabiliyor.  Okurlarımız dergimize abonelik yoluyla edinirken Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi ve Vodafone dMags gibi uygulamalar üzerinden de erişiyor olacak.

Basılı tarafının yanı sıra dijital platformlarda da etkin bir şekilde varlığını sürdüren yayın; Web Sitesi, Youtube, Linkedin, Facebook, Instagram hesaplarıyla dijital çağın hem takipçisi hem de takip edileni olmayı hedefliyor.