Yazarlar

Yemeksepeti'nden aile ekonomisine katkı

Yemeksepeti Market, farklı konseptler ve ay boyunca hayata geçirdiği indirim kampanyalarıyla aile bütçelerine destek oluyor.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası26.01.2023
Yemeksepeti'nden aile ekonomisine katkı

Yemeksepeti Market, farklı konseptler ve ay boyunca hayata geçirdiği indirim kampanyalarıyla aile bütçelerine destek oluyor. 

Yemeksepeti’nin market ürünleri teslimat hizmeti Yemeksepeti Market, kullanıcılarına sunduğu aylık rutin konsept kampanyalarının yanı sıra; Haftanın Kahramanları, Fırsat Sepeti Kampanyaları ve Beraber Güzel kategorilerine ait indirimlerle ev bütçelerini rahatlatıyor.

Ürün gamını sürekli büyüterek özellikle sıcak ve pişmiş taze ürünler konusunda kullanıcılara daha fazla seçenek sunan Yemeksepeti Market, depolarındaki fırınlarda her sabah taze simit, poğaça ve farklı fırın ürünlerini hazırlayarak kullanıcılarına sıcak servis yapıyor. Kullanıcılarına, istedikleri ürünleri istedikleri zaman hızlı ve pratik şekilde ulaştıran Yemeksepeti Market, h-ticaret dünyasına hizmetiyle olduğu gibi, fiyat avantajlarıyla da örnek oluyor.

600'Ü AŞKIN ÜRÜNDE İNDİRİM

Sadece belirli ürün gruplarında değil, birçok farklı ürün çeşitinde yaygın biçimde indirimler düzenleyen Yemeksepeti Market, ay boyunca ürün gamının yarısından fazlasını kampanyalara dahil ediyor. Yemeksepeti Market’in haftalık bazda kampanyaya dahil ettiği ürün sayısı 600’ü geçiyor.

HAFTANIN KAHRAMANLARI VE FIRAT SEPETİ DAİMA AKTİF

Yemeksepeti Market’in 2022 Haziran’ında hayata geçen “Haftanın Kahramanları” kampanyası, kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen ürün ve kategorilerde indirimler sunuyor. Her hafta yenilenen ürünler arasında kullanıcılar, farklı ihtiyaçlarına uygun fiyatlı karşılıklar buluyor.

İndirim kampanyalarında çok sık yer almayan ürün ve kategorilerde, çeşitli oranlarda ve daha uzun süreli olacak şekilde 200’ü aşkın ürün çeşidine indirim tanımlanan Fırsat Sepeti konsepti de Yemeksepeti Market’te çok seviliyor. Her gün verilen 100  Yemeksepeti Market siparişinden 11’inde Fırsat Sepeti’nden faydalanılırken; 100 siparişin 28’inde ise Haftanın Kahramanları kampanyasından faydalanılıyor.

PAKET ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER

Birbiriyle uyumlu, birden fazla ürünün paket olarak sunulduğu ilgi çekici ürün çiftlerinden oluşan Beraber Güzel kategorisi ile kullanıcılara “çok al az öde” mantığıyla bütçe avantajı sunuyor.

Her gün ortalama 150’den fazla farklı paket indirimi sunan Yemeksepeti Market’te tüm bu indirimlerin yanı sıra, ayın belli günlerinde düzenlenen konsept kampanyalar da bulunuyor.

Her ay en az 1 defa olmak üzere, hafta içi günlerde Sağlıklı Yaşam, Ev Bakım, Kişisel Bakım, Evcil Hayvan gibi kategorilerden, hafta sonlarında ise Atıştırmalık ve İçecek kategorileri ağırlıklı ürünler olacak şekilde konsept kampanyalar düzenlenerek çok çeşitli indirim fırsatları sunuluyor.

KAMPANYALAR BİRLEŞİYOR

Yemeksepeti Market’in kullanıcılarına sunduğu,  hesaplı alışveriş deneyimini artıran ve diğer platformdan ayıran bir diğer fırsat ise kullanıcılarına tüm kampanyalardan tek seferde faydalanabilme imkanı sağlaması. Böylelikle her hafta 100’ü aşkın farklı kampanya ile 600’ü aşkın indirimli ürün fırsatından kullanıcılar tek seferde yararlanabiliyor.


Şirket Haberleri
Yorum Yaz