Yazarlar

"Türkiye’de en aktif kullanılan finans uygulamasıyız"

14 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Papara, geliştirdiği ürün ve hizmetlerde hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finans deneyimini odağına alıyor.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası29.10.2022
"Türkiye’de en aktif kullanılan finans uygulamasıyız"

14 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Papara, geliştirdiği ürün ve hizmetlerde hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finans deneyimini odağına alıyor. İş süreçlerini kolaylaştırdıklarını söyleyen Papara CEO’su Emre Kenci, "BKM tarafından açıklanan BVA raporlarına göre ön ödemeli kart pazarında ve ön ödemeli kartlarda alışveriş hacminde 1 milyar TL'yi geçen alışveriş işlem hacmimiz ile lider konumdayız diyor.

Papara 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödeme, cep telefonu sigortası, bütçe yönetimi, bağış ve bölüştür gibi ürün ve hizmetler geliştiriyor. Papara kullanıcıları tüm dünyada ve internette Papara Card ile harcama yapabiliyor. Cashback programı ile birçok markada harcadıkça anında nakit kazanabiliyor.

14 MİLYONDAN FAZLA KULLANICI

Papara CEO’su Emre Kenci, “400’ü aşkın çalışanımız ile 14 milyondan fazla bireysel kullanıcımıza hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finans deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Aralarında Uber ve Yandex gibi global şirketlerin yer aldığı 1.400’den fazla ticari kullanıcımıza iş süreçlerini kolaylaştıran çözümler sunuyoruz. BKM tarafından açıklanan BVA raporlarına göre ön ödemeli kart pazarında ve ön ödemeli kartlarda alışveriş hacminde 1 milyar TL'yi geçen alışveriş işlem hacmimiz ile lider konumdayız. İstanbulkart’a dijital bakiye yükleme işlemlerinde aralarında bankaların da olduğu tüm kanallar arasında ilk 3’te yer alıyoruz.” dedi.

Kenci sözlerine şöyle devam etti, “Dünyanın en büyük mobil uygulama pazar araştırmaları şirketi App Annie’nin yaptığı araştırmaya göre 2021 yılında Türkiye’de en aktif kullanılan finans uygulamasıyız. Araştırma şirketi Estima tarafından hazırlanan Ağustos 2022 Dijital Finansal Hizmetler Marka Bilinirlik ve Algı Araştırması’nın sonuçlarına göre en çok kullanılan dijital ödeme sistemiyiz. Kullanıcılarımıza benzersiz bir deneyim yaşatırken güvenliği esas alıyoruz. Uyum ve güvenlik ekiplerimizle en ileri teknolojileri kullanıyoruz. Tüm faaliyetlerimizi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) ve Mali Suçları Araştırma Kurulu’nun (MASAK) denetimine tabi olarak gerçekleştiriyoruz.”

Gündem Koridoru
Yorum Yaz