Gündem Koridoru

Sofraların yeni şıklık tanımı ‘Decorium’

Bu yıl ilk kez düzenlenen uluslararası “Sofralar Sergisi”ne ilgi çok yoğun oldu. Geçtiğimiz hafta (9-10 Kasım) Raffles Hotel İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, ziyaretçilerden tam not aldı.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası18.11.2022
Sofraların yeni şıklık tanımı ‘Decorium’

Bu yıl ilk kez düzenlenen uluslararası “Sofralar Sergisi”ne ilgi çok yoğun oldu. Geçtiğimiz hafta (9-10 Kasım) Raffles Hotel İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, ziyaretçilerden tam not aldı.

Dünyanın en ünlü davet ve sofra tasarımcılarını bir araya getirerek, İstanbul’u uluslararası platformlarda kutlamalar destinasyonu olarak öne çıkarmayı amaçlayan “İstanbul Kutlamalar Başkenti – Sofralar Sergisi” İstanbul temalı davet sofralarıyla, Decorium'un etkinlik sponsorluğunda bu yıl ilk kez gerçekleştirildi.

Uluslararası davet ve düğün endüstrisinin en önemli isimlerinin bir araya geldiği, dünyanın ilk global projesi olan “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti”ne dünyanın önde gelen en ünlü 9 davet tasarımcısı katıldı. Proje, Decorium'un etkinlik sponsorluğunda bu yıl ilk kez gerçekleştirildi.

Proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve Bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler’in ev sahipliğinde Raffles Otel’de düzenlenen etkinlikte Decorium, İstanbul temalı tasarımlarıyla oluşturduğu sofra sergisiyle dikkatleri üzerine çekti.

DÜNYACA ÜNLÜ TASARIMCILAR SERGİDE YERİNİ ALDI

İstanbul’un dünya genelinde en güzel kutlama destinasyonu olarak hak ettiği yere ulaşmasına katkı sağlayacak projeye katılan tasarımcılar arasında, Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in düğün davet organizasyonunu üstlenen Colin Cowie, Emmy Ödül Töreni ve Oscar Ödül Töreni’nde tasarımcı olarak yer alan Edgardo Zamora ve Hollywood’un ünlü isimlerinden biri olan Kim Kardashian’ın düğününü dekore eden ünlü davet tasarımcısı Eddie Zaratsian bulunuyor. Avrupa’da eşsiz çiçek tasarımları ile bilinen Belçikalı Tomas De Bruyne, Orta Doğu’da kraliyet düğünleri ve davetlerini düzenleyen Lübnanlı Ghada Blanco, Avustralya’nın en ünlü davet tasarımcılarından Nadia Duran, Asya kıtasının en ünlü düğün ve davet tasarımcısı Gideon Hermosa, Latin Amerika’nın en ünlü davet tasarımcısı, Peru’dan Arturo de Noriega ve Malta asıllı, Avrupa cemiyet hayatının düğünlerine hayat veren tasarımcı Sarah Young’un İstanbul sofrası tasarımları ile misafirlere açılır açılmaz eşsiz bir deneyim yaşatıldı.

DECORİUM’UN İSTANBUL TASARIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Sofralar Sergisi’nin etkinlik sponsoru Decorium, birbirinden şık ve dikkat çekici sofra tasarımlarıyla göz alıcı davet organizasyonlarının da önde gelen markası olmayı başardı. En özel tasarımların yer aldığı ve cam sanatının doruklara çıktığı İstanbul temalı tasarımlarıyla Decorium dikkatleri üzerine çekti.

DECORİUM'UN EL İŞÇİLİĞİ DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

Decorium CEO'su Ahmet Çığır Şahin yaptığı açıklamada, "İstanbul'un, mutfak ve sofra kültürüyle dünyada önemli bir yere sahip olması ve bu uluslararası etkinlikte dünyanın dört bir yanından gelen seçkin davetli kitlesine ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz. Etkinlik büyük ilgi gördü ve bu etkinliğin parçası olmaktan çok mutluyuz. Decorum olarak 4o yıldır üretmekte olduğumuz cam sofra eşyalarının kalitesini bir kez daha herkese göstermiş olduk. Dünyaca ünlü tasarımcılar, Decorium'un eşsiz el içliğini ve kalitesini yansıtan ürünleri tekrar tekrar inceleyerek bizleri soru yağmuruna tuttular. Decorium olarak gördüğümüz ilgiden çok memnunuz." dedi. 

Şirket Haberleri
Yorum Yaz