Gündem Koridoru

Perakende Sektörü yerel üretici ile buluşuyor

Güvenilir Ürün Platformu tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek Güvenilir Ürün Zirvesi, ülkemizin yaşadığı deprem felaketinden etkilenen illerdeki zirai üretim ve tarımsal ekonomiye dikkat çekmek için El Ele temasıyla düzenleniyor.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası26.07.2023
Perakende Sektörü yerel üretici ile buluşuyor

Depremden etkilenen illerdeki yerel üretici ve kooperatiflerin tanıtımı ve perakende sektörü ile bir araya getirilmesi amacı ile düzenlenecek Perakende Kooperatif El Ele etkinliği 16 Ekim’de konunun tüm paydaşlarını buluşturacak.

Güvenilir Ürün Platformu tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek Güvenilir Ürün Zirvesi, ülkemizin yaşadığı deprem felaketinden etkilenen illerdeki zirai üretim ve tarımsal ekonomiye dikkat çekmek için El Ele temasıyla düzenleniyor. Zirve kapsamında yerel üretici ile perakende sektörünü bir araya getirmeyi amaçlayan Perakende Kooperatif El Ele B2B Masaları etkinliği ise deprem bölgesindeki üreticiler ve ürünlerinin perakende sektörüne tanıtımını amaçlıyor.

Onur Market sponsorluğunda düzenlenecek Perakende Kooperatif El Ele etkinliği için fuar alanında depremden etkilenen her il için ayrı bir masa kurulacak ve potansiyel alıcılar ile yerel üreticiler bir araya gelecek. Deprem bölgesindeki tüm kooperatiflerin ücretsiz katılım sağlayabileceği etkinlikle ilgili www.guvenilirurunplatformu.com üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Gündem Koridoru
Yorum Yaz