Gündem Koridoru

Özel tasarım 12 lüks villa

Gayrimenkul sektörünün güvenilir ve yenilikçi markası BOSS4 İnşaat’ın Beyliküzü’nde inşa ettiği lüks villa projesi ‘Alya Bella’da inşaat süreci tamamlanarak teslim aşamasına geçildi.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası22.06.2023
Özel tasarım 12 lüks villa

BOSS4 İnşaat’ın Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği 12 lüks villadan oluşan ‘Alya Bella’ projesinde teslim aşamasına gelindi. Tüm detayı çok özel tasarımlara sahip olan projede, her villaya özel havuz ve yine her villaya özel büyüklüğü 250 ile 350 metrekare arasında değişen bahçeler dikkat çekiyor.

Gayrimenkul sektörünün güvenilir ve yenilikçi markası BOSS4 İnşaat’ın Beyliküzü’nde inşa ettiği lüks villa projesi ‘Alya Bella’da inşaat süreci tamamlanarak teslim aşamasına geçildi. ‘Alya’ markasıyla ürettiği projelere yenilerini ekleyerek sektöre yüksek katma değerli ve prestijli projeler kazandıran BOSS4 İnşaat, Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgelerinden Gürpınar’da hayata geçirdiği ‘Alya Bella’yı söz verdiği tarihten daha kısa bir sürede teslim etmeye başladı.

‘Alya Bella’ ile yatırımcıları, şehrin merkezinde doğayla baş başa kalabilecekleri konforlu yaşam alanları ile buluşturduklarını vurgulayan Boss4 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, bu projeyle bilinen tripleks villa anlayışına üst düzey bir anlayış getirdiklerini söyledi. Akkuş “Yapımına 2021 yılında başladığımız ve 12 lüks villadan oluşan ‘Alya Bella’ projemizi tamamlayarak teslim etme aşamasına gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Butik bir proje olarak geliştirdiğimiz ‘Alya Bella’ ile yatırımcıları, şehrin merkezinde doğayla baş başa kalabilecekleri ve konforlu yaşam alanları ile buluşturduk. Toplam 50 milyon TL yatırımla hayata geçirdiğimiz projemiz, sahip olduğu 4 bin 603 metrekarelik geniş peyzaj alanı, her villaya özel bahçesi lükste sınırları aşan donanımı ile bölgedeki projelerden ayrışıyor. Tüm üst düzey donanımızla, yatırımcılarımıza lükste sınırları aşan yaşam alanları sunmayı hedefledik ve bu hedefimizi gerçekleştirdik” dedi.

Boss4 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş

Tüm detayı çok özel tasarımlara sahip projede her villaya özel havuz ve bahçesi, 100 metrekarelik bodrum katı, bahçeye açılan 40 metrekare salonu, her odaya ait banyoları dikkat çekiyor. Büyüklükleri 469 ile 500 metrekare arasında değişen villaların özel bahçelerinin büyüklüğü ise 250 ile 350 metrekare arasında değişiyor.

Şirket Haberleri
Yorum Yaz