Gündem Koridoru

Ozan Elektronik Para’nın kadrosuna yeni atama

Bireyler ve işletmeler için finansal çözümleri uygun koşullarla, erişilebilir, hızlı ve güvenilir hale getirme misyonuyla hareket eden Ozan Elektronik Para, alanında uzman isimlerle yönetim kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası30.06.2023
Ozan Elektronik Para’nın kadrosuna yeni atama

Türkiye’nin en hızlı büyüyen fintechlerinden Ozan Elektronik Para, uzman kadrosunu deneyimli isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Ozan Elektronik Para’nın Akdeniz Bölgesi Satış Direktörlüğü görevine sektörün deneyimli ismi Mesut Atalay getirildi. Çeşitli sektörlerde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Atalay, Haziran 2023 itibarıyla yeni görevine başladı.

Bireyler ve işletmeler için finansal çözümleri uygun koşullarla, erişilebilir, hızlı ve güvenilir hale getirme misyonuyla hareket eden Ozan Elektronik Para, alanında uzman isimlerle yönetim kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor. Satış ve pazarlama alanında önemli üst düzey görevler üstlenmiş olan Mesut Atalay, Ozan Elektronik’in Akdeniz Bölgesi’ndeki satış ağı stratejilerinin geliştirilmesi ve yönetilmesine liderlik edecek.

Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu olan Mesut Atalay, mezuniyetinin ardından Yapı Kredi Bankası’nda 10 yıla yakın bir süre pazarlama ve satış departmanlarında görev alarak, üye işyeri satış ve tahsilat sistemleri üzerinde çalıştı. Atalay, akaryakıt sektörüne geçişi ile birlikte satış müdürü, bayi geliştirme, lojistik yöneticisi ve genel koordinatörlük gibi birçok üst düzey görevler aldı, 2023 yılı Haziran ayı itibariyle Ozan Elektronik Para’da Akdeniz Bölgesi Satış Direktörlüğü görevini yürütmeye başladı.

Şirket Haberleri
Yorum Yaz