Yazarlar

İndirim marketinde Ocak ayı boyunca bin üründe fiyatlar sabit!

ŞOK Market, yeni yıla girerken aldığı kararla 1000 üründe fiyatları sabit tutacağını açıkladı. Fiyat sabitleme kampanyasının duyurulması ardından 1000 ürünün listesi, ŞOK'un kurumsal internet sayfası üzerinden paylaşıldı.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası02.01.2023
İndirim marketinde Ocak ayı boyunca bin üründe fiyatlar sabit!

ŞOK Market, yeni yıla girerken aldığı kararla bin üründe fiyatları sabit tutacağını açıkladı. Fiyat sabitleme kampanyasının duyurulması ardından bin ürünün listesi, ŞOK'un kurumsal internet sayfası üzerinden paylaşıldı.

Türkiye’nin en büyük gıda perakendecilerinden ŞOK Marketler, Ocak ayı boyunca bin üründe fiyatlarını sabitliyor. Pirinçten makarnaya, bakliyattan una, çay-kahveden şekere, sıvı yağdan margarine, patatesten soğana bir evin temel ihtiyaçları arasından belirlenen bin üründe fiyatlar Ocak ayı sonuna kadar sabit kalacak.

 “MÜŞTERİLERİMİZE VE ÜLKE EKONOMİSİNE DESTEK  OLUYORUZ”

Fiyat sabitleme kampanyası hakkında değerlendirmede bulunan ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel şunları söyledi; "Küresel dalgalanmaların da etkisiyle hem üreticiler hem perakendeciler hem de tüketiciler açısından, maliyetlerin ve dolayısıyla fiyatların yükseldiği zorlu bir yılı geride kaldı. Biz de ŞOK Marketler olarak ülkemizin ekonomisine ve müşterilerimizin bütçesine katkı vermek üzere Ocak ayı boyunca bin üründe fiyatlarımızı sabitleme kararı aldık. Her zaman uyguladığımız düşük fiyat politikamızı bu defa Ocak ayı boyunca sabitleyerek müşterilerimize yönelik hoş bir sürpriz yaptık. Yani belirlenen bin ürünün maliyetleri artsa da fiyatları ay sonuna kadar sabit kalacak. Biz, ŞOK Marketler olarak güvenilir ve kaliteli ürünlerimizi daima en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırıyoruz. 81 ile yayılmış olan mağazalarımızda piyasa fiyatlarının altında uyguladığımız fiyat politikamızla, enflasyonun baskılanmasında önemli bir görev üstleniyoruz. Şimdiye kadar “Birlikten Berekete” yaklaşımı ile her zaman ülkemizin, üreticilerimizin ve müşterilerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu kampanya da bunun en güzel örneğidir. Bundan sonra da bundan önce olduğu gibi piyasa fiyatlarının altında, her gün düşük fiyat politikamızla müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz."

ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel
Gündem Koridoru
Şirket Haberleri
Yorum Yaz