Yazarlar

Hayati Odabaşı'na Türkiye Hastanesi'ni gururlandıran ödül

hospitalmanager Dergisinin her yıl düzenlediği Yılın En Başarılı Sağlık Yöneticisi ödülüne Türkiye Hastanesi Genel Müdürü Hayati Odabaşı layık görüldü.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası04.10.2023
Hayati Odabaşı'na Türkiye Hastanesi'ni gururlandıran ödül

Türkiye'de İş Dünyası dergisindeki sağlık alanında yazdığı yazılarla sektörde yakından takip edilen Türkiye Hastanesi Genel Müdürü Hayati Odabaşı, Hospitalmanager Dergisinin her yıl düzenlediği "Yılın En Başarılı Sağlık Yöneticisi" ödülüne layık görüldü.

Bu yıl 15'incisi gerçekleştirilen "Yılın Başarılı Sağlık Yöneticisi Ödülleri" ve "Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri" ortak ödül töreni 3 Ekim akşamı Liv Hospital Vadi İstanbul'da gerçekleştirildi. Sağlık Gönüllüleri-Türkiye ve Hospitalmanager Dergisi'nin düzenlediği ödül töreninde sağlık alanında başarı göstermiş kişi, kuruluş ve projeler ödüllendirildi.

Ödül töreninde konuşma yapan Türkiye Hastanesi Genel Müdürü Hayati Odabaşı, “Bu sene 15’inci yılını kutlayan “Hospital Manager” dergisinin bu değerli ödül töreninde 'Yılın En Başarılı Sağlık Yöneticisi' ödülünü almaktan dolayı onur duyuyorum. Aslında bu ödülü “Yılın En Başarılı Ekibi” olarak ekip arkadaşlarım ve Türkiye Hastanesi adına kabul ediyorum” dedi.

Gündem Koridoru
Yorum Yaz