Yazarlar

Getir'den öğrencilere yenilikçi staj fırsatı

Hızlı teslimat sektörünün öncüsü Getir'in, üniversite öğrencilerinin yetkinlik ve gelişimlerine odaklanan uzun süreli yenilikçi staj programı GetirRise'a başvurular açıldı.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası11.05.2023
Getir'den öğrencilere yenilikçi staj fırsatı

Hızlı teslimat sektörünün öncüsü Getir'in, üniversite öğrencilerinin yetkinlik ve gelişimlerine odaklanan uzun süreli yenilikçi staj programı GetirRise'a başvurular açıldı.

Dijitalleşen dünyada kariyerlerine, hızlı teslimat sektörünün yaratıcısı Getir gibi bir teknoloji şirketinde başlamaları için tasarlanan GetirRise, üniversite öğrencilerinin yepyeni donanımlar kazanarak büyüme yolculuklarına katkı sağlamak üzere hazırlandı. Üniversitelerin 3 ve 4'üncü sınıflarının yanı sıra yüksek lisans programlarında kayıtlı öğrencilerin de başvurabileceği GetirRise, teorik ve pratik eğitimlerin birleştiği, saha ziyaretlerinin, departmanlar arası geçişlerin yer aldığı deneyime dayalı bir gelişim sürecini kapsıyor. 360 derece çalışan deneyimi sunan bu staj programı ile öğrenciler, dünyada bir ilki Türkiye'de başlatarak, market ürünlerini dakikalar içinde kullanıcılarla buluşturan Getir'in kültürünü, çalışma biçimini ve farklı ekipleri deneyimlerken, staj programı sonunda Getir'de çalışma fırsatı yakalayabiliyor.

Getir İnsan Departmanı'ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Başak Evrim Daltaban "Yenilikçi bir şirket olarak, yeni nesil yeteneklerin öğrenmeleri, gelişmeleri ve geleceğimize katkıda bulunmaları için onlara fırsatlar yaratmaktan heyecan duyuyoruz. Tasarladığımız GetirRise staj programıyla sunduğumuz dinamik öğrenme ortamı, her öğrencinin yetenekleri ve kabiliyetlerine dayalı kişiselleştirilmiş bir gelişim yolculuğu sunuyor. Programa başvururken departman tercihi yapan stajyerlerimizin Teknoloji, Data, Ürün, Tedarik Zinciri, Pazarlama, Finans, Operasyon, Transformasyon ve İnsan gibi departmanlardan hangisinde görev alacağı eğitim ve yetkinliklerinin yanı sıra Getir'in ihtiyaçlarına göre şekilleniyor. Ayrıca stajyerlerimiz program boyunca departmanlar arası rotasyonlarla farklı ekiplerin çalışma dinamiğini deneyimliyor. GetirRise programına dahil olan tüm stajyerler de tüm Getirliler gibi projelerde aktif rol ve sorumluluk üstleniyorlar" diyerek program için düşüncelerini dile getirdi.

Yöneticileriyle yaptıkları performans değerlendirmeleri ve geri bildirim görüşmeleri ile yetkinliklerini geliştirecek GetirRise stajyerleri, programı başarıyla tamamladıktan sonra Getir'den tam zamanlı iş teklifi alma fırsatı da yakalıyor.

Üniversite 3. ve 4.sınıf öğrencilerinin yanı sıra yüksek lisans öğrencilerinin katılabileceği GetirRise'a, mayıs ayı itibarıyla Getir'in Linkedin hesabı üzerinden başvuru yapılabiliyor.

Türkiye'de Gündem
Yorum Yaz