Kim nerede?

Fersan'dan üst düzey atama

Sirkede sektör liderleri arasında yer alan Fersan, üst düzey bir atama gerçekleştirdi.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası06.11.2023
Fersan'dan üst düzey atama

Piyasanın deneyimli isimlerinden Elif Serpil Karadağ Fersan ve grup şirketlerinden sorumlu Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı.

Fersan’da Pazarlama Müdürü olarak görev yapacak olan Elif Serpil Karadağ markanın; pazarlama, kurumsal iletişim ve ticari pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak. Ayrıca grubun köklü markalarının da yurtiçi ve yurtdışı pazarlardaki pazarlama, kurumsal iletişim, ticari pazarlama ve dijital tüm faaliyetlerine liderlik edecek.

ELİF SERPİL KARADAĞ KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi İletişim fakültesinden mezun olan Elif Serpil Karadağ İtalya Milano’da Domus Academy’de tüketici davranışları üzerine yüksek lisans yaptı. Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde işletme lisans programını tamamlayan Elif Serpil Karadağ 20 yılı aşkın süredir pazarlama profesyoneli olarak görev yapmaktadır.

Profesyonel iş hayatına Özdilek Holding ile başlayan Elif Serpil Karadağ Doğanlar Holding, Doğtaş Mobilya ve Pak Topluğu Pakmaya markalarında yurtiçi ve yurtdışı pazarlama, iletişim, ticari pazarlama, performans yönetimi, CRM, müşteri deneyimi, konumlandırma ve dijital pazarlama başta olmak üzere pazarlamanın bütün yapıtaşlarını içeren organizasyonlara uzun yıllar liderlik etti. Hem dayanıklı tüketim malları sektöründe hem de FMCG sektöründe Türkiye pazarı dışında Avrupa, Rusya, Amerika, Asya, Orta Doğu başta olmak üzere global pazarlarda da pazarlama çalışmaları yürüttü.

 

Yorum Yaz