Panorama

Erken emeklilik kapsamında olanlara iş imkanı

Honest Holding, uzun yıllardır istihdam sağladığı farklı iş kolları ve sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri ile yetenek sürdürülebilirliğine katkı sağlamaya devam ediyor.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası10.07.2023
Erken emeklilik kapsamında olanlara iş imkanı

Honest Holding, uzun yıllardır istihdam sağladığı farklı iş kolları ve sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri ile yetenek sürdürülebilirliğine katkı sağlamaya devam ediyor. Juan Valdez’in  sunduğu fırsatlar ve benimsediği sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek ülke ekonomisine daimi katkı sağlıyor. Juan Valdez bu bilinç ve özveri ile son zamanlarda gündeme gelen “erken emeklilik” ile ilgili de özel bir çalışma hazırladı. Bu çalışma kapsamında toplumsal katkıyı ve sosyal entegrasyonu desteklemek amacı ile erken emekli kapsamına giren bireylere iş imkanı sunuyor. Yenilikçi bir vizyon ile hareket eden Juan Valdez, her yaştan bireyin iş hayatına dahil olmasına ve topluma katkı sunmasına destek veriyor.

Honest Holding COO'su Ayhan Kap

Fırsat eşitliğini önemseyen Honest Holding, bünyesindeki Kolombiyalı Kahve Markası Juan Valdez şirketlerinde emeklilerin iş hayatına dahil olmalarını teşvik etmek amacı ile onlara “barista” pozisyonunda iş imkanı sağlıyor ve böylelikle ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyor. İstikrarlı bir çalışma geçmişine sahip olan emeklilerin bu pozisyonda uzun yıllar edindikleri kendi bilgi birikimlerini kullanırken aynı zamanda da yeni şeyler öğrenerek sektöre olumlu geri dönüşüm sağlamaları planlanıyor. İş disiplini, zaman yönetimi ve müşteri ilişkileri üzerine deneyimleri ile emekliler Juan Valdez şubelerinde yüksek kalitede hizmet sunma konusunda yetkin olacaklar. Emeklilerin Juan Valdez’in teşviki ile bu değerli projede yer almaları topluma örnek teşkil ederken, işbirliği ve toplumsal dayanışma kültürü desteklenecektir. Juan Valdez ” Emeklilikte Yaşa Takılmayanlara” yeni iş imkanları yaratarak, daimi olarak çalışan ve üreten toplumu destekliyor ve onların emeklerini onurlandırıyor.

Sektörel Panorama
Yorum Yaz