Türkiye'de Gündem

Emlak Konut GYO’dan, konut alımını kolaylaştıracak yeni kampanya

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Emlak Konut GYO, “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” kampanyasıyla, ev sahibi olmak isteyenler için yeni kampanya başlattı.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası30.05.2024
Emlak Konut GYO’dan, konut alımını kolaylaştıracak yeni kampanya

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın desteğiyle yeni konut kampanyasını açıkladı. Emlak Konut Projeleri, ev sahibi olmak isteyen, bütçesini düşünen ve piyasa koşullarını yakından takip eden tüm alıcılar için farklı ödeme imkânları sunduğunu açıkladı.

"ÜLKEMİZİN PLANLI KENTLEŞMESİNE ÖNCÜLÜK EDİYORUZ"

Kampanya detaylarını duyuran Emlak Konut GYO Genel Müdürü Cengiz Erdem, “Geçmişte olduğu gibi, bugün de vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda, Emlak Konut ödeme sistemiyle sunduğumuz ‘Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek’ kampanyamızı başlatmanın heyecanını yaşıyoruz. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olarak, 71 yıllık tarihimiz boyunca ülkemizin planlı kentleşmesine öncülük ediyoruz. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde yürüttüğümüz çalışmalarla, milletimizin hak ettiği mutluluğu sunacak yaşam alanları inşa etmeye tüm gücümüzle devam ediyoruz” dedi.

Gayrimenkul sektörüne öncülük etmeye kararlı olduklarını vurgulayan Erdem, “İnsan odaklı yaşam alanları üretme vizyonumuzu Şeyh Edebali’nin dediği gibi ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışıyla daha ileriye taşımanın gayretini gösteriyoruz. Ülkemizin geleceğine olan güvenimiz tamdır ve bu doğrultuda çalışmaya devam ediyoruz.Türkiye’nin istikrarlı ekonomisinin güçlenmesinde ve dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girmesinde inşaat sektörü her zaman önemli bir rol oynamıştır ve oynamaya devam edecektir. İnşaat ve gayrimenkul sektörü olarak, bu hedefe ulaşmak için gereken fedakârlıkları yapmaya devam ediyoruz. Hükümetimiz, Bakanlığımız ve ilgili kuruluşlarımız da bu konuda bizlere olan desteklerini sürdürmektedir” şeklinde konuştu.

"VATANDAŞLARIMIZ KEFİLSİZ EV SAHİBİ OLABİLECEK"

Vatandaşların ev sahibi olabilmeleri için farklı ödeme seçenekleri sunduklarını belirten Erdem, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki'nin destekleriyle düzenlediğimiz kampanyamız, İstanbul başta olmak üzere İzmir, Antalya, Balıkesir ve Denizli’nin yer aldığı birbirinden değerli 16 projemizi kapsamaktadır. Emlak Konut ödeme sistemiyle, kampanyamız kefilsiz olarak vatandaşlarımıza ev sahibi olmaları için dört ayrı ödeme koşulunu içeriyor. Birinci koşulda; peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlıyoruz. İkinci koşulda; Yüzde 25 peşinat, vade farksız ara ödemeli satış koşulumuzda 6’ıncı, 12’inci ve 24’üncü aylarda ara ödemeler bulunuyor. Üçüncü koşulda; yarısı peşin, kalan yarısı da 1,29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkânı sunuyoruz. Dördüncü ve son koşulda; yüzde 25 peşinat, 1,29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçenekleri olacaktır” diyerek kampanya detaylarını paylaştı.

Kampanya dâhilinde olan projeler

 1. Allsancak İzmir
 2. Batı Yakası
 3. Düşler Vadisi
 4. Evora İzmir
 5. Ebruli Kayaşehir
 6. Meydan Başakşehir
 7. Park Yaşam Antalya
 8. Tual Gölyaka
 9. Gölyaka İstanbul
 10. Major Gölyaka
 11. Balıkesir Emlak Konutları
 12. Evora Denizli
 13. Yeni Fikirtepe
 14. Çınarköy Evleri
 15. Vadi Evleri-1
 16. Vadi Evleri-2
Türkiye'de Gündem
Yorum Yaz