Yazarlar

D’S damat, Partizan basketbol takımının giyim sponsoru oldu

D’S damat, Partizan basketbol takımının giyim sponsoru oldu

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası07.03.2023
D’S damat, Partizan basketbol takımının giyim sponsoru oldu

D’S damat, Sırbistan’ın dünyaca ünlü basketbol takımı Partizan’ın 2022/23 sezonu için giyim sponsoru oldu. Dünya moda perakendesinin lider kuruluşlarından Orka Holding’in markası olan D’S damat, Partizan Basketbol Kulübü’nün teknik heyetini giydirecek. D’S damat’ın ünlü kulüp için özel olarak tasarladığı koleksiyon, sürdürülebilirlik odaklı ve nanoteknolojik özelliklere sahip, şıklık ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu özel ürünlerden oluşacak.

Belgrad’da gerçekleşen anlaşmanın imza törenine, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ile Partizan Direktörü Dejan Kijanoviç ve Teknik Direktör Zelimir Obradovic katıldı. Anlaşmayı Orakçıoğlu ve Kijanoviç birlikte imzaladı. Törende heyetin sezon boyunca giyecekleri tasarımlardan örnekler de sunuldu.

Orakçıoğlu: “Dünya sporuna olan desteğimiz Partizan ile sürüyor”

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, imza töreninde yaptığı konuşmada Türkiye olarak deprem felaketi nedeniyle büyük bir üzüntü içinde olduklarını, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde yaraları sarmak için herkesin var gücüyle çalıştığını vurguladı.

Dünyanın önde gelen erkek giyim markalarından D’S damat ile dünya sporuna uzun yıllardır destek verdiklerinin altını çizen Orakçıoğlu “Bu desteği şimdi de Partizan ile sürdürüyoruz. D’S damat, dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Sırbistan’da da çok sevilen ve beğenilen bir marka. Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim. D’S damat’ın Partizan’ın hedeflediği başarılara ulaşmasında güçlü bir moral ve motivasyon desteği sunacağına gönülden inanıyorum. Bu vesile ile Sayın Ozan Balaban’a ve Teknik Direktör Sayın Zelimir Obradoviç’e de iş birliğine olan katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Türkiye'de Gündem
Şirket Haberleri
Merak Edilenler
Yorum Yaz