Gündem Koridoru

Dedeman, Samsun'daki ilk otelini açtı

Dedeman, markalaşma ve büyüme stratejisi kapsamında kurguladığı dokuz markasından biri olan ‘Managed by Dedeman’ın ilk otelini de misafirleri ile buluşturdu.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası24.07.2023
Dedeman, Samsun'daki ilk otelini açtı

Dedeman’ın ülkenin her ilinde yer alma hedefinin bir adımı olarak; Cumhuriyetimizin 100. yılında, Kurtuluş Savaşı’nın başlangıç noktası olan Samsun’da ilk oteli Elina Managed by Dedeman kapılarını açtı.

Dedeman, markalaşma ve büyüme stratejisi kapsamında kurguladığı dokuz markasından biri olan ‘Managed by Dedeman’ın ilk otelini de misafirleri ile buluşturdu.

Dedeman’ın yeni durağı, doğa ile iç içe sahilleri, tarihi, yaylaları, Yeşilırmak deltasının yarattığı eko-turizm fırsatları ve zengin mutfağı ile Karadeniz’in en önemli turizm kentlerinden Samsun oldu.

Samsun’un önde gelen yatırımcılarından Doğanlar Group ve Dedeman Hotels & Resorts International iş birliği ile Samsun Atakum’da misafirlerini ağırlayacak Elina Managed by Dedeman, Dedeman’ın hizmete açık 25. oteli oldu.

Bölgenin en büyük şehri Samsun’da Doğanlar Group yatırımı ile açılacak iki otelden ilki olan Elina Managed by Dedeman’ın açılış törenine; Samsun Vali Yardımcısı Şevket Cinbir, Atakum Kaymakamı Kemal Yıldız, Atakum Belediye Başkanı Vekili Sefer Çam başta olmak üzere Samsun il ve ilçe protokolü, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, Doğanlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan, Doğanlar Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kayhan Doğan ve basın mensuplarının katılımı ile 21 Temmuz 2023’te gerçekleştirildi. 

ODA SAYISININ EN YÜKSEK OTELİ ELİNA MANAGED BY DEDEMAN

Deniz manzaralı, balkonlu, bahçeli toplam 27 odası ve restoranı ile misafirlerini ağırlamaya başlayan Elina Managed by Dedeman, Orta ve Doğu Karadeniz bölgesinin en uzun sahiline sahip, golf sahasından plaj voleyboluna, bisiklet yollarından yürüyüş yollarına birçok keyifli alternatife ev sahipliği yapan Atakum’da yer alıyor.

Karadeniz’in incisi Atakum’un merkezinde, iş, kültür ve spor tesislerine çok yakın, denize sıfır konumu ile dikkat çeken Atakum’un ilk markalı sahil oteli olan Elina Managed by Dedeman, modern tasarımı, konforlu odaları, eğitimli ve profesyonel ekibi ile öne çıkıyor. Aynı zamanda tüm sahilin en yüksek oda sayısına sahip oteli olma özelliği taşıyor.

Karadeniz Bölgesi'nin en önemli yerinde, bölge halkının yanı sıra Karadeniz bölgesinin tüm illerinden ve yurtdışından turist ağırlayacak olan Elina Managed by Dedeman, markanın operasyonel ve kalite standartlarını konuklarına Dedeman farkı ile yaşatmayı hedefliyor.

TÜRKİYE’NİN EN UZUN SAHİL KORDONUNA SAHİP

Samsun’un göz bebeği olan Atakum, bağlantılı yürüyüş parkurları, yaya yolu ve araçların da geçebildiği yolu ile kesintisiz 42 km'lik uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun sahil kordonuna sahip. Sahil hattı boyunca yer alan beş mavi bayraklı plajdan bir tanesi, Elina Managed by Dedeman otelinin önünde yer alıyor. Karadeniz'in en büyük iskelesi de yine otelin hemen önünde bulunuyor.

BÖLGENİN EN UZUN SAHİLİNE DEDEMAN KALİTESİ

Plaja sıfır, Atakum ilçe merkezine bir km, şehir merkezine sekiz km, Samsun Çarşamba Havalimanı’na 35 km mesafede bulunan Elina Managed by Dedeman, kış aylarında günübirlik kaplıca keyfi yaşamak için Havza’ya 50 dk, kayak keyfi yapmak isteyenler için Ladik’e 45 dk, doğayla iç içe olmak isteyenler için ise Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’ne 35 dk uzaklıkta yer alıyor.

Kent Müzesi, Kültür Sanat Merkezi ve otobüs terminaline sekiz km, organize sanayi bölgesine 25 km uzaklıkta konumlanan Elina Managed by Dedeman, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Samsun Üniversitesi’ne de yakın mesafede olmasıyla dikkat çekiyor. Şehrin önemli simgelerinden Bandırma Vapuru da otele sadece 30 dk uzaklıkta bulunuyor.  Bu mükemmel konumuyla, Karadeniz’in güzelliklerini keşfetmek isteyen misafirlere Dedeman hizmet kalitesiyle, dört mevsim ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

DEDEMAN KALİTESİ HERKES İÇİN ULAŞILABİLİR OLACAK

Dedeman kalitesini herkes için ulaşılabilir kılmak hedefiyle hareket eden Dedeman’ın markalarından biri olan ‘Managed by Dedeman’, minimum ya da maksimum oda sayısı kriteri olmadan, yüksek hizmet kalitesi ile halihazırda var olan, kendi marka ve kimliğine sahip otellerin yatırımcıları için bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

Türkiye'de Gündem
Şirket Haberleri
Yorum Yaz