Yazarlar

Damat Tween fiziki dünyadaki moda gücünü sanal dünyaya aktardı

Moda perakendesinin öncü markalarından Damat Tween, GoArt’ın meta evreninde ilk meta mağazayı açan moda markası oldu. Dijital yatırımlarına hız kesmeden devam eden ve fiziki dünyada yarattığı sürdürülebilir moda akımını sanal dünyaya taşıyan Damat Tween, metaverse’teki mağazasında yeni sezon defilesi de düzenledi.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası07.11.2022
Damat Tween fiziki dünyadaki moda gücünü sanal dünyaya aktardı

Moda perakendesinin öncü markalarından Damat Tween, GoArt’ın meta evreninde ilk meta mağazayı açan moda markası oldu. Dijital yatırımlarına hız kesmeden devam eden ve fiziki dünyada ortaya çıkardığı sürdürülebilir moda akımını sanal dünyaya taşıyan Damat Tween, metaverse’teki mağazasında yeni sezon defilesi de düzenledi.

Web3.0 dünyasının sunduğu ayrıcalıklar markaların metaverse’te yer almasını cazip hale getiriyor.  Damat Tween de dönüşen alışveriş alışkanlarına uyum sağlama konusunda moda sektörüne yine öncülük ediyor. Metaverse’e GoArt ile adım atan Damat Tween, müşterilerine yeni koleksiyonunu sanal dünyada deneyimleme imkânı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, fiziksel dünyadaki gardırop stillerini avatarlarına da aktararak eş zamanlı bir stil oluşturma ayrıcalığını yakalayacak. Damat Tween, aynı zamanda mevcut ve potansiyel müşterilerine sunduğu teşvik kampanyaları ile de meta dünyada kendi ekosistemini oluşturarak yeni bir deneyim alanı oluşturuyor.

Damat Tween metaverse mağazası

META MAĞAZASI AVANTAJLI BİR DÜNYA SUNUYOR

GoArt Metaverse “Hareket et ve kazan” mottosuna temellendirdiği Move To Earn konsepti ile kullanıcıların daha aktif bir şekilde ekosistemde var olmasına olanak tanıyor. Damat Tween portalından geçen kullanıcılara vaad edilen ayrıcalıklar ise şöyle sıralanıyor:

  • Damat Tween portallarına enerji harcamadan girebilme ve geçişlerde Damat Puanları toplayabilme,
  •  MTE tokenler ile marka NFT’leri ve Damat Tween indirim kuponları toplayabilme,
  •  Fiziksel dünyadakine eş değer mağaza kültürü,
  •  Beğendikleri tasarımları detaylı bir şekilde deneme fırsatı,
  •  Tarzını kişisel avatarları ile ortaya koyma.

Şirket Haberleri
Yorum Yaz