Yazarlar

BOSS4’un yeni villa projesi hayata geçiyor

İnşaat sektörünün yenilikçi markası BOSS4 Gayrimenkul, Bahçeşehir’de hayata geçireceği yeni projesi ‘Alya Bahçe’ için düğmeye bastı ve dün (31 Mayıs) düzenlediği lansmanla basın tanıtımını gerçekleştirdi.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası01.06.2022
BOSS4’un yeni villa projesi hayata geçiyor

İnşaat sektörünün yenilikçi markası BOSS4 Gayrimenkul, Bahçeşehir’de hayata geçireceği yeni projesi ‘Alya Bahçe’ için düğmeye bastı ve dün (31 Mayıs) düzenlediği lansmanla basın tanıtımını gerçekleştirdi.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markalarından BOSS4 Gayrimenkul, yeni projesi ‘Alya Bahçe’yi, Bahçeşehir’de hayata geçiyor. Yaklaşık 56 bin 500 metrekare alanda 177 adet ikiz, üçüz ve dördüz villalar şeklinde tasarlanan ‘Alya Bahçe’ projesinin hafriyat çalışmaları tamamlandı. Ön talep sürecinin devam ettiği ‘Alya Bahçe’, merkezinden uzaklaşmak istemeyen ve tüm ihtiyaçları için şehrin olanaklarına yakın noktalarda yaşamak isteyen yerli yabancı tüm yatırımcıları hedefliyor.

Alya Bahçe’nin tanıtımı nedeniyle düzenlenen lansman toplantısında konuşan BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, Alya markasıyla Avrupa Yakası’nda katma değerli projeler ürettiklerini hatırlattı. Beş yılda toplam sekiz proje, 631 adet konut ve 38 ticari gayrimenkulün inşaatını tamamlayarak zamanında teslim ettiklerini belirten Akkuş “Başladığımız projeleri zamanında teslim ediyoruz. Şu anda ‘Alya Teras’ ve ‘Alya Mercan’ı projelerimizin teslimlerine başladık. Halihazırda 5 projemizde 650 adet konut ve 35 ticari gayrimenkul alanın inşaatı süreci devam ediyor. Bugüne kadar binden fazla aileyi ev sahibi yaptık. Şimdi de ‘Alya Bahçe’ için düğmeye bastık. Bahçeşehir’de konumlanan ve 177 adet ikiz, üçüz ve dördüz villalardan oluşan ‘Alya Bahçe’de ön talep toplama sürecini nisan ayında başlattık” dedi.

BOSS4 Gayrimenkul’ün özelliklerinin başında; projelerini zamanında teslim etmesi olduğunu belirten Akkuş, yüksek katma değerli ve yatırımcısına daima kazandıran projeler ürettiklerini kaydetti. Akkuş “Önce insan diyor ve projelerimizi bu vizyon üzerine kurguluyoruz. Bu yola yatırımcılarımıza güvenli bir yaşam, huzurlu bir çevre, konforlu bir yuva ve maksimum kazanç sağlamak hedefiyle çıktık. Bizden konut alanlar en az yüzde 100 prim sağlıyor. Yüksek kaliteli malzeme, tüm detaylarına kadar düşünülmüş sosyal alanlar, çevreci bir anlayışla tasarladığımız geniş peyzaj alanlarını vazgeçilmez çizgimiz olarak belirledik. Hatta pandemi sürecinde insan sağlığına ve huzuruna verdiğimiz önem doğrultusunda balkonlu ve bahçeli alanları daha ön planda tuttuk” diye konuştu.

“Elimizi taşın altına koyuyoruz”

Gayrimenkul sektörüne ilişkin bilgiler de veren Abdülkadir Akkuş, Türkiye'de yıllık yeni konut talebinin 800 bin adede yaklaştığını ancak buna karşın arzın 550 bin civarında kaldığını söyledi. Akkuş “Üretimin azalmasının nedenleri arasında maliyet artışı, arsa fiyatlarının yüksekliği ve ekonomideki dalgalanmalar yer alıyor. Mevcut duruma baktığımızda konut maliyetlerine bağlı olarak konut fiyatlarındaki yüksek seyir iç piyasada sıkıntı yaratıyor. Ancak biz bu sürecin kolay atlatılması için bu maliyetleri minimum seviyede projelerimize yansıtıyoruz. Burada yine konut alıcısına destek olmayı hedefliyoruz Elimizi taşın altına koyarak üretim yapmaya ve ülkemize kazandırmaya devam ediyoruz” dedi.

Her villaya özel bahçe

Geniş sosyal donatılarıyla dikkat çeken proje hakkında bilgi veren BOSS4 Gayrimenkul Projeler Satış ve Pazarlama Koordinatörü Deniz Yavuz ‘Alya Bahçe’nin, şehir merkezinden uzaklaşmak istemeyen ve tüm ihtiyaçları için şehrin olanaklarına yakın noktalarda yaşamak isteyen yerli yabancı tüm yatırımcıları hedeflediğini dile getirdi. Yavuz “Projemizin en önemli özelliği her bağımsız bölümün bahçeli olması. Villalarımız 3+1’lerde 213 m2’den başlıyor, 6+1’lerde 300 m2’ye kadar çıkıyor. Metrekare fiyatları 36 bin TL’den başlayan projemizde villa fiyatları ise büyüklüklerine göre 8 milyon 500 bin TL ile 15 milyon TL arasında değişiyor. Projemizle bahçeli, özgür ve ferah yaşam alanları sunuyoruz. Sıralı villa konseptinde tasarladığımız projemizde her villanın özel iki araçlık otoparkı bulunuyor” dedi.

Şirket Haberleri
Yorum Yaz