Yazarlar

Barilla Türkiye’de üst düzey atamalar gerçekleşti

Barilla Türkiye’de iki önemli atama yapıldı. Firmanın İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak İrem Feyzioğlu’nun; Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak ise Mustafa Ulubahşi’nin atandığı duyuruldu.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası04.08.2022
Barilla Türkiye’de üst düzey atamalar gerçekleşti

Barilla Türkiye’de iki önemli atama yapıldı. Firmanın İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak İrem Feyzioğlu’nun; Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak ise Mustafa Ulubahşi’nin atandığı duyuruldu.

Dünya çapında toplam 30 tesisinde ürettiği ürünleriyle, her gün 100'ü aşkın ülkede milyonlarca sofraya ulaşan gıda lideri Barilla, Türkiye operasyonunda yeni atamalar gerçekleştirdi. İnsan Kaynaklarının liderliğine İrem Feyzioğlu, Ulusal Satış Teşkilatının liderliğine ise Mustafa Ulubahşi atandı.

Kariyerine 2005 yılında başlayan İrem Feyzioğlu; kültür, değişim yönetimi, uyum ve liderlik alanlarında Stratejik İK Danışmanı olarak önemli başarılara imza attı. Öncülük ettiği projelerle yenilikçi yetenek ve liderlik geliştirme programlarının hayata geçirilmesinde rol oynayan Feyzioğlu; 1 Temmuz itibarıyla Barilla Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak göreve başladı.

Mustafa Ulubahşi ise, 2006 yılından bu yana çeşitli ulusal ve uluslararası perakende markalarında pazarlama ve satış alanlarında görev yaptı. Coca Cola İçecek, Reckitt Benckiser gibi şirketlerde üstelendiği rolleri başarıyla yürüten Ulubahşi, Temmuz ayından itibaren Barilla Türkiye Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak kariyerine devam edecek.

İrem Feyzioğlu Kimdir?

2005 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden, 2012 yılında ise Bilgi Üniversitesi İşletme Yönetimi yüksek lisans programından mezun olan İrem Feyzioğlu; kariyerine, 2005 yılında Novartis'te İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Departmanlarında başladı. İK İş Ortağı olarak çalışan Feyzioğlu, 2011 yılında Yetenek Yöneticisi ve Kıdemli IK İş Ortağı rolünü üstlendi. 2018 yılında Novartis & Sandoz'un Türkiye'deki Üretim Tesisleri İK Lideri olarak görev aldı ve üretim tesislerinin stratejik İK liderliğini üstlendi.

Mustafa Ulubahşi Kimdir?

2005 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Mustafa Ulubahşi, kariyerine 2006 yılında Coca Cola İçecek’te Satış Şefi olarak başladı. 2008 yılında LKA Müşteri Yöneticisi olarak Reckitt Benckiser'de çalışmaya başladı ve 2009 yılında Ticari Pazarlama Müdür Yardımcısı ve 2010 yılında Ticari Pazarlama Müdürü görevlerini devraldı. Reckitt Benckiser'deki kariyeri boyunca; Migros Grubu Müşteri Müdürü, 2012 yılında Batı Türkiye Bölge Satış Müdürü, 2014 yılında Key Accunt Manager – Parfümeri / Online Kanal, 2015 yılında Key Account Manager-Discounter Kanalı, 2017 yılında E-Ticaret ve Gelir Maksimizasyonu Müdürü, 2018 yılında Top Local Chains & Local Key Accounts Müdürü ve son olarak 2019'da Distribütör Operasyonları Müdürü (LKA, SSM, Geleneksel Ticaret, Toptan Satış, C&C) görevlerini yürüttü.

Şirket Haberleri
Yorum Yaz