Yazarlar

ASİAD'ın yeni dönemi Evrim Kırmızıtaş Başaran'a emanet

Türkiye’nin en güçlü Sivil Toplum Kuruluşları (STK) arasında sayılan ASİAD’ın yeni Genel Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran oldu.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası05.12.2022
ASİAD'ın yeni dönemi Evrim Kırmızıtaş Başaran'a emanet

Türkiye’nin en güçlü Sivil Toplum Kuruluşları (STK) arasında sayılan ASİAD’ın yeni Genel Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran oldu.

Türkiye’de ve dünyada ün yapmış bir marka olan Redstone Global’in Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye’nin en başarılı kadın girişimcilerden, gayrimenkul sektörünün dünya markası olan Evrim Kırmızıtaş Başaran Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (ASİAD) yeni Genel Başkan olarak, toplantıya katılanların oy birliğiyle ile seçildi.

Ünlü iş insanı ve siyaset adamı Ömer Faruk Başaran tarafından 2003 yılında kurulan ASİAD gerek Türkiye’de, gerekse uluslararası arenada büyük projelere imza attı. Ülkemizin kalkınmasında büyük katkıları olan ASİAD’ın Genel Başkanı değişti. Geçtiğimiz hafta ASİAD düzenlediği 6’ıncı Genel Kurulu’nda Ömer Faruk Başaran tekrar başkan seçilmişti. Ünlü iş insanı ve siyaset adamı Ömer Faruk Başaran’ın siyaset arenasında yer alma kararı almasının ardından ASİAD Genel Kurulu’ndan sonra gerçekleşen ilk toplantıda ASİAD’ın Genel Başkanı değişti.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ

ASİAD Kurucu Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran konuşmasında şunları dile getirdi; "2003 yılından beri Genel Başkanı bulunduğum ASİAD (Avrasya Sanayici ve İşadamları Derneği) Genel Başkanlığı görevini Onursal Başkanı seçilerek, yeni bir başlangıç yapıyorum. Genel Başkanlık görevine sevgili eşim Evrim Kırmızıtaş Başaran seçilmiştir. Hayırlı olsun inşallah."

EVRİM KIRMIZITAŞ BAŞARAN TEŞEKKÜR ETTİ

ASİAD’ın yeni Genel Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran konuşmasında; "Türkiye stratejik konumu, genç nüfusu ve ekonomik potansiyeli ile Avrasya bölgesinin en önemli ülkelerinden biridir. ASİAD (Avrasya Sanayici ve İş İnsanları Derneği) yeni Genel Başkanı olarak böylesine önemli bir misyon taşıyan sivil toplum örgütümüz üyelerinin teveccühlerine ve Onursal Başkanımız Sayın Ömer Faruk Başaran’a teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Gündem Koridoru
Yorum Yaz