Kim nerede?

Armis'te üst düzey atama

Ertan Boğa, Armis markasının yurtiçi ve yurtdışı pazarlama stratejilerini belirleyerek, satış ağının genişletilmesi ve müşteri odaklı ürün geliştirme konularına liderlik edecek.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası17.11.2022
Armis'te üst düzey atama

Dayanıklı tüketim ve mobilya sektöründe 25 yılı aşkın süredir deneyime sahip olan Ertan Boğa, Armis Yatak Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi. Ertan Boğa, Armis markasının yurtiçi ve yurtdışı pazarlama stratejilerini belirleyerek, satış ağının genişletilmesi ve müşteri odaklı ürün geliştirme konularına liderlik edecek.

Türkiye’de 20 yıldır hizmet veren Acme Holding’in iştiraki Armis, gerçekleştirdiği yeni atama kararı ile pazarlama ve iş geliştirme süreçlerine Ertan Boğa liderlik edecek. Ertan Boğa, kalite, kullandığı ileri teknoloji ve çağdaş tasarım detaylarıyla önde gelen yatak markalarının arasında yer alan Armis’in büyüme hedefleri doğrultusunda pazarlama ve satış faaliyetlerinin yürütülmesini sağlayacak.

ERTAN BOĞA HAKKINDA

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi lisans eğitiminin ardından Beykent Üniversitesi’nde pazarlama üzerine master yapmıştır. Arçelik, Yatsan ve Simfer markalarının genel merkezlerinde satış-pazarlama alanında uzun yıllar çalışan Ertan Boğa, Yataş Grup bünyesinde tüm markalardan sorumlu Yurtiçi Satış Direktörü olarak 3 yıl boyunca görev aldı. Satış, kategori geliştirme, iş ve marka yönetimi, satış yönetimi ve dağıtım kanallarında deneyimli bir lider olan Ertan Boğa, en son Ocasso Mobilya’da Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür.

Kim nerede?
Yorum Yaz