Yazarlar

Alpino Mobilya İstanbul Furniture Fair’de

Alpino Mobilya 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında ziyaretçileri ağırlayacak olan İstanbul Furniture Fair’de yerini aldı. Günümüzde 55 ülkeye ihracat yapan Alpino, İFM’deki Mobilya Fuarı’nda trend ürünlerini yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayacak kurumsal alıcıların beğenisine sunacak.

6dk okuma
Türkiye'de İş Dünyası20.01.2023
Alpino Mobilya İstanbul Furniture Fair’de

Alpino Mobilya 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında ziyaretçileri ağırlayacak olan İstanbul Furniture Fair’de yerini aldı.  Günümüzde 55 ülkeye ihracat yapan Alpino, İFM’deki Mobilya Fuarı’nda trend ürünlerini yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayacak kurumsal alıcıların beğenisine sunacak.

1982 yılında Kütahya’dan dünyaya açılan ve bugün 55 ülkeye ihracat yapan Alpino Mobilya, 24 Ocak’ta İFM’de gerçekleştirilecek Mobilya Fuarında Hall 2, stant 236’da yerini aldı.

300 çalışanıyla 65 bin metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren Alpino; yatak odasından yemek odasına, oturma grubundan köşe takımına, TV ünitelerinden yatağa kadar farklı kreasyonlardaki ürün gruplarını yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayacak firma temsilcilerinin beğenisine sunacak.

Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) üyesi olan Alpino Mobilya’nın Genel Müdürü Mehmet Said Kocadağ, İstanbul Mobilya Fuarı’na müşterilerden gelen yoğun talep üzerine katıldıklarını kaydetti.  Trend ürün gruplarıyla yurt içi ve yurt dışından gelecek müşterilere konfor sağlamaya devam edeceklerini belirten Kocadağ, “Alpino olarak 41 yıldır konfor üretiyoruz ve küresel pazarda 55 Ülkeye Made in Türkiye mührü vurmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye her alanda cazip bir ülke. Coğrafi konum, kaliteli ürün ve zamanında teslim yeteneğimizle birçok ülkenin iş insanını Türkiye pazarına çekmeyi başardık. Fuar süresince sektör profesyonellerinin yanı sıra farklı ülkelerin firma temsilcileriyle güçlü bağlantılar kuracağımızı öngörüyoruz. Amacımız, 55 olan yurt dışı ihracatımızı artırarak ülke ekonomimize daha fazla katkı sunmayı amaçlıyoruz” dedi

Alpino Mobilya Genel Müdürü Mehmet Said Kocadağ
Şirket Haberleri
Yorum Yaz