Ana Sayfa Kim nerede? Spectrum Brands Türkiye kadrosu güçleniyor

Spectrum Brands Türkiye kadrosu güçleniyor

0

Tüketici ürünleri kategorisi şirketi Spectrum Brands Türkiye’nin grup markalarından Remington, Russell Hobbs ve George Foreman’ın yeni Pazarlama Müdürü Cemil Hayri Durgun oldu.

Bünyesinde dünyaca ünlü kişisel bakım ürünleri markası Remington ve mutfak gereçleri markaları Russell Hobbs ve George Foreman gibi birçok farklı markayı barındıran Spectrum Brands Türkiye’nin pazarlama müdürlüğü görevine Cemil Hayri Durgun getirildi.

Cemil Hayri Durgun, ODTÜ İşletme bölümünden mezun olmasının ardından PepsiCo bünyesinde pazarlama departmanında çalışma hayatına başladı. Ardından sırasıyla Lactalis Türkiye ve Balparmak’ta farklı birçok markanın tüketici pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olarak çalışan Cemil Hayri Durgun, son olarak Hero Türkiye bünyesinde yurtiçi ve yurtdışı pazarların tüketici pazarlama faaliyetlerini üstlendi.

Cemil Hayri Durgun, Ekim ayı itibariyle yeni görevinde Spectrum Brands Türkiye’nin ana markalarının ürün ve pazarlama iletişim stratejileri ile pazarlama departmanının yönetiminden sorumlu olacak.

Önceki haberMarmaris İskandinav pazarında söz sahibi olacak
Sonraki haberBatman’ın yeni alışveriş merkezi kapılarını açtı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.