Ana Sayfa Gündem Koridoru Levent Uysal’ın ‘Kendine Değer Katabilmek’ adlı kitabı raflarda yerini aldı

Levent Uysal’ın ‘Kendine Değer Katabilmek’ adlı kitabı raflarda yerini aldı

0

Akademisyen ve yazar Dr. Levent Uysal, geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini alan yeni kitabı Kendine Değer Katabilmek’i basın mensuplarına anlattı.

Dr. Uysal kitapta, kendi deneyimlerini özel teorilerle destekleyerek artı bir olmanın yollarını gösteriyor. 5.0 Önde Başlamak adlı kitabıyla ses getiren Nişantaşı Eğitim Vakfı Başkanı Dr. Levent Uysal’ın +1 Kendine Değer Katabilmek adlı yeni kitabı, Destek Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Dr. Uysal, tam bir deneyim kitabı olan +1 Kendine Değer Katabilmek’te kendi deneyimini özel teorilerle destekliyor, akıcı bir dille ve pek çok örnekle okuyucusuna artı bir olmanın yollarını gösteriyor.

Önceki kitabı 5.0 Önde Başlamak ile gelecekle ilgili kurulan düşünceleri ele alarak yarınlara bakıp geleceğe dair sorular sorup zihin açıcı yanıtlar veren Dr. Uysal bu kez geleceğe sahip olmanın yolunu, hayatın her alanında kullanılabilecek önerilerle ve kendi deneyimlerini bilimsel bilgiyle harmanlayarak çiziyor.

Herkesin kendini belli bir alanda mükemmelliğe ulaştıracak genetik yapısının olduğunu açıklayan kitapta başarıya ulaşmak için geriye kalan tek unsurun bunu keşfedip, uğruna pes etmeden çalışmak olduğu vurgulanıyor.

Önceki haberASİAD’ın yeni dönemi Evrim Kırmızıtaş Başaran’a emanet
Sonraki haberATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması 11’inci kez sahiplerini buldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.