Ana Sayfa Kim nerede? Caribou Coffee Türkiye’de görev değişimi

Caribou Coffee Türkiye’de görev değişimi

0

Dünyanın en büyük kahve zincirlerinden olan Caribou Coffee’nin, Orta Doğu’daki önemli pazarlardan biri olan Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Esin Aktürk Tosya oldu.

15 yıl süresince Tchibo’da üst düzey yönetici olarak önemli birçok görevde bulunan Esin Aktürk Tosya, 1 Haziran 2022 itibariyle Caribou Coffee Türkiye’de Genel Müdür olarak görevine başladı. Tosya, Caribou Coffee Türkiye’nin yeni dönem stratejileri ile birlikte markanın daha da büyümesi ve gelişmesi konularında aktif rol alacak.

ESİN AKTÜRK TOSYA KİMDİR?

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde 2001 yılında tamamlayan Esin Aktürk Tosya, profesyonel iş hayatına 2001 yılında Inditex Grubu, Zara Mağazalarında Mağaza Bölüm Müdürü olarak başladı. 2007 yılında, Alman şirketi Tchibo’nun Türkiye’ye gelmesi ile Bölge Satış Müdürü olarak yeni görevine başladı. Sırasıyla, Tchibo Türkiye Mağazalardan sorumlu Yönetici, Doğu Avrupa ülkelerinden sorumlu Tchibo Uluslararası Perakende Yöneticisi ve ardından Tchibo Türkiye İş Geliştirme ve Uluslararası Koordinasyon Direktörü olarak görev aldı.

Önceki haberKoç Holding’in finansal sonuçları beklenenlerin üstünde açıklandı
Sonraki haberTHY ve HİB sağlık sektöründe dünya liderliği için buluştu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.