Ana Sayfa Kim nerede? adidas Türkiye iki yeni üst düzey atamayla gücüne güç katıyor

adidas Türkiye iki yeni üst düzey atamayla gücüne güç katıyor

0
FILE PHOTO: An Adidas sign is seen before the company's annual news conference in Herzogenaurach, Germany March 14, 2018. REUTERS/Michael Dalder/

Global spor giyim markası Adidas, Türkiye yönetimini iki yeni önemli atama yaparak güçlendirdi.

adidas Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmakta olan Duygu Günel, adidas Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgesinden Sorumlu Kıdemli İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı. Yeni rolünde Duygu Günel, MENA liderlik ekibinin bir üyesi olarak bölgenin insan kaynakları strateji süreçlerinin sorumluluğunu üstlenecek. Insan Kaynakları alanında Türkiye ve farklı ülkelerde olmak üzere 18 yıllık deneyime sahip Günel, adidas’a katılmadan önce Mars Inc ve Avon’da çalıştı. Mevcut görevinde, son 4 yılda adidas Türkiye’de İK’yı başarıyla yöneterek yüksek performanslı bir ekip ortamı oluşturdu.

adidas Türkiye’de bir diğer atama da Tedarik Zinciri yönetiminde gerçekleşti. Türkiye Tedarik Zinciri Yönetiminden Sorumlu Direktörlük görevine Emel Çevik atandı. adidas Türkiye Tedarik Zinciri Direktörü görevini alan Emel Çevik, tüm tedarik zinciri süreçleriyle birlikte pazar ve finansal hedefleri desteklemek için strateji geliştirmekten; performansı artırmaya yönelik olarak yetenekler, girişimler ile altyapı ve etkinleştiricilerden sorumlu olacak. Aynı zamanda yerel yönetim ekibinin bir üyesi olarak, Bölge ve Global ekipler ile yakın çalışarak pazar iş planı ve hedeflerinin gerçekleştirilmesine katkıda bulunacak. Çevik, Avon, Crown Holdings, SC Jhonson ve Roche gibi global şirketlerde olmak üzere 20 yıllık tedarik zinciri deneyimine sahip.

Önceki haberVahit Kirişçi, Feed the Future ödül töreninde konuştu
Sonraki haberPierre Cardin kış sezonuna hazır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.