Ana Sayfa Bizden Haberler Türkiye’de İş Dünyası yeni sayısıyla Worldfood’da

Türkiye’de İş Dünyası yeni sayısıyla Worldfood’da

0

1-4 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan WorldFood İstanbul Fuarı için geri sayım başladı. Türkiye’de İş Dünyası dergisi, Eylül sayısında işlediği ‘Tarımın Dünü, Bugünü ve Yarını’ dosyası ile fuarda okuyucularıyla buluşacak.

Türkiye’de İş Dünyası dergisi gerek işlediği dosya konularında gerekse gerçekleştirdiği lansmanlarda tarım ve sürdürülebilirliğin altını her fırsata çiziyor.  Eylül sayısında da işlediği dosya konusu ile tarım sektörüne ışık tutan bilgilere yer vererek ‘Tarımın Dünü, Bugünü ve Yarını’nı incelediği başarılı bir dosya konusunu ele aldı. Dergi, Güvenilir Ürün Platformu’nun düzenlediği “Üretim ve Tedarik Zincirinde Güvenilir Olmak” başlıklı panelde okuyucularıyla buluşacak. Moderatörlüğünü Güvenilir Ürün Platformu Başkanı Celal Toprak’ın yapacağı panelde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Özer ve Topkapı Üniversitesi Gastronomi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Aziz Ekşi konuşmacı olarak yer alacak.

Bu yıl 30’uncu kez düzenlenecek Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı-WorldFood İstanbul, sektörü yeni ürün ve hizmetlerle tanıştırmaya hazırlanıyor. Ayrıca sektör gündeminin mercek altına alınacağı Food Arena etkinlik programı da zengin içeriği ile katılımcılarla buluşacak.

“PANEL SONUNDA ÜRÜN GÜVENLİĞİNDE SEKTÖRE DEĞER KATANLARA TEŞEKKÜR EDECEĞİZ”

İnsanoğlu’nun en temel hakkı olan sağlıklı yaşama ulaşmanın güvenilir ürünlerden ve toplumsal farkındalıktan geçtiği inancı ile yola çıktıklarını söyleyen Güvenilir Ürün Platformu Başkanı Celal Toprak, “Platform olarak en temel amacımız güvenilir ürüne ulaşmak. Bu kapsamda 40’a yakın STK üyesi, 3 bin 500’e yakın bireysel üyesi ile yola çıkan platformumuz geleneksel hale gelen fuar etkinliklerine bir yenisini ekliyor ve en güvenilir adreslerden olan WorldFood İstanbul çatısı altında konunun paydaşları ile bir araya geliyor. Ürün güvenliği, tedarik zincirinde güvenlik ve güvenilir ürüne nasıl ulaşırız? konularını tartışacağımız panel sonunda ise ‘Ürün Güvenliğinde Sektöre Değer Katanlar’a teşekkür edeceğiz” diye konuştu.

1 Eylül tarihinde 15:30-17:30 saatleri gerçekleşecek Güvenilir Ürün Platformu etkinliklerine ücretsiz katılım için https://worldfood-istanbul.com/ üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Önceki haberEt sektöründe tedarik zinciri ıslah edilmeli
Sonraki haberKişisel bakım, kozmetik ve sağlık devlerinden örnek sürdürülebilirlik uygulamaları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.