Ana Sayfa Türkiye'den Gündem Türk markaları için büyük fırsat

Türk markaları için büyük fırsat

0

Rusya dünyanın en büyük Franchise pazarlarından biri. BUYBRAND FRANCHISE EXPO Fuarı ise bu pazarın buluşma noktası. Eylül ayında Moskova’da düzenlenecek BUYBRAND fuarında, Türk markalarını büyük fırsatlar bekliyor.

AVM’lerde ve caddelerde kapanan batılı mağazaların yerini, kaliteli Türk markalarının ve ürünlerinin alabileceğine olan inanç, Buybrand fuarımıza son iki ayda çoğalan ziyaretçi ilgisiyle daha da artıyor.

Rusya’da, yakın zamana kadar batılı markaların Master Franchisoru olan, Ülke/Bölge Bayiliği sahibi olan ve olmak isteyen büyük sermayedarlar, Türk markalarına yatırım yapma potansiyeli bulunan büyük yatırımcılar, Rusya’daki tüm AVM’ler ve cadde mağazalarının sahipleri, yöneticileri, Türk markalarıyla buluşmak için Buybrand Fuarında olacak.

27-29 Eylül 2022 tarihlerinde Moskova’da düzenlenecek, Rusya’nın en büyük ve en etkili Uluslararası Franchise Fuarı hakkında;

2003 yılında kurulan BUYBRAND uluslararası franchising fuarı, Avrasya’daki en yetkili franchising platformlarından biri. Etkinlik, dünyanın her yerinden yüzlerce markayı ve binlerce yatırımcıyı kendine çekiyor. BUYBRAND uluslararası franchising fuarı trendleri belirliyor ve franchising yoluyla iş geliştirme koşulları yaratıyor.

Önceki haberGalataport İstanbul dünyanın en büyük kruvaziyer sektörü fuarında
Sonraki haberOrta Afrika Cumhuriyeti’nin resmi para birimi Bitcoin oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.