Ana Sayfa Bölgesel Bakış Selçuklu Belediyesi gençlerin yanında olmaya devam ediyor

Selçuklu Belediyesi gençlerin yanında olmaya devam ediyor

0

Konya’nın Selçuklu ilçesinde, Selçuklu Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından gençlerin ufuklarını açmak, kariyer planlamalarına katkı sağlamak amacıyla 2 bin gencin katılımıyla “Selçuklu Gençlik Zirvesi” etkinliği düzenledi.

İlçenin ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarını sürdüren Selçuklu Belediyesi bir taraftan da geleceğin teminatı olan gençleri unutmuyor. Selçuklu Belediyesi Selçuklu Kent Konseyi çatısı altında geleneksel hale gelen ve gençlere tecrübe paylaşımı ile yeni ufuklar kazandıran Selçuklu Gençlik Zirvesi’nde gençler, alanında uzman katılımcılardan önemli tecrübe paylaşımları dinledi.

Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve 2 bin gencin katıldığı zirveye Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar, Selçuklu AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Kent Konseyi Başkanı Cem Hayırlıoğlu, Selçuklu Gençlik Meclisi Başkanı Mehmet Hanefi Kaya ve diğer protokol eşlik etti.

“ÜLKEMİZİN GELECEĞİNİ SİZLER İHYA EDECEKSİNİZ”

Gençlik Zirvesi ile gençlere yeni ufuklar açmayı hedeflediklerini belirten Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Bugün gerçekleştirilecek olan program; sizlere yeni ufuklar açmak, kariyer planlarınıza katkı sağlamak amacıyla, Selçuklu Gençlik Meclisi gönüllülerimiz tarafın- dan hazırlanmıştır. Gençlere yönelik yaptığı yatırım ve hizmetlerle Türkiye’de örnek çalışmalara imza atan belediyemiz, modern ve yenilikçi çalışmalarına sizden aldığı güçle devam etmektedir. Selçuklu ’da yaşayan gençlerin kendilerini geliştirebilmeleri, hayallerine bir adım daha yaklaşabilmeleri için bilimsel ve teknolojik alanlardan sosyal ortamlara, gençlere özel yapılmış mekan ve projelerden sosyal aktivitelere, kültür, sanat ve spor alanında birçok projeyle hizmet vermeye gayret ediyoruz ve biliyoruz ki ülkemizin geleceğini sizler ihya ve inşa edeceksiniz, sizlere bu konuda güvenimiz tamdır.” dedi.

Önceki haberDünyada nadir uygulanan model; sosyal e-ticaret
Sonraki haberGirişimcilik ekosistemine yeni bir soluk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.