Ana Sayfa Kim nerede? Özlem Kaynak GSK’nın önemli bölgelerinin lideri oldu

Özlem Kaynak GSK’nın önemli bölgelerinin lideri oldu

0

GSK Tüketici Sağlığı Macaristan, Romanya ve Ukrayna Genel Müdürlüğü Türk kadın lidere emanet edildi.

Sorumlu şirket bilinciyle ve çalışanlarından aldığı güçle toplum sağlığını iyileştirmeye yönelik çözümler sunan GSK Tüketici Sağlığı, çalışanlarına lokal ve global seviyede önemli fırsatlar sunuyor. Eylül 2018’den bu yana GSK Tüketici Sağlığı Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürüten Özlem Kaynak, GSK Tüketici Sağlığı Macaristan, Romanya ve Ukrayna Genel Müdürlüğüne atandı. Kaynak, GSK Tüketici Sağlığı Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yeni atama gerçekleşene kadar sürdürecek.

Özlem Kaynak kimdir?

1998’de Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Kaynak, 2000’de State University of New York, Binghamton’da ekonomi üzerine yüksek lisans programını tamamladı.

Kariyerine telekomünikasyon sektöründe başlayan Kaynak, Nivea Beiersdorf’ta 12 yıl boyunca pazarlama ve satış alanlarında çeşitli rollerde görev aldı. 2015’te Omega Pharma Perrigo’ya Genel Müdür olarak transfer oldu. 2018’de GSK Tüketici Sağlığı Türkiye Genel Müdürlüğü görevine atanan Kaynak, aynı zamanda Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Yönetim Kurulunda Kadın Derneği ve Lead Network üyelikleriyle profesyonel yaşamda kadın liderlerin yetişmesi, güçlendirilmesi alanlarında farklı projelerde yer alan Özlem Kaynak liderliğinde GSK Tüketici Sağlığı, Lead Network’ün geçen yıl verdiği ‘Çalışma Ortamında Çeşitlilik’ Ödülü’nün de sahibi oldu.

Önceki haberKalekim’in ilk 9 aylık karı yaklaşık 96 milyon
Sonraki haberGündüz Kaptanoğlu yeniden Büyük Kulüp’ün başkanı seçildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.