Ana Sayfa Kim nerede? Nissan Türkiye’de görev değişimleri devam ediyor

Nissan Türkiye’de görev değişimleri devam ediyor

0

Görev değişimi ve atamalarıyla kadrosuna güç katan Nissan Türkiye’de terfiler devam ediyor. Son değişimle birlikte Mehmet Murat Delikardeş, 2016 yılından bu yana görev yaptığı Nissan Türkiye Satış Departmanı’ndaki “Filo ve 2.El Müdürü” görevinden Nissan Türkiye “Satış Direktörü” görevine atandı.

Türkiye pazarındaki konumunu güçlendiren Nissan Türkiye, gerçekleştirdiği üst düzey atamalara bir yenisini daha ekledi. Nissan Türkiye “Filo ve 2.El Müdürü” olarak görevini sürdüren Mehmet Murat Delikardeş, 24 Ağustos 2022 tarihinden itibaren Nissan Türkiye Satış Direktörü olarak atandı.

20 yılı aşkın tecrübesiyle Mehmet Murat Delikardeş, otomotiv sektörünün lider markalarında görev aldı. 2016 yılından beri Nissan Türkiye’de görevini sürdüren Delikardeş, Nissan Türkiye çatısı altında da çok sayıda başarılı projeye imza attı. Perakende ve filo satış yönetimi, pazarlama, iş geliştirme, proje yönetimi, strateji planlamasının yanı sıra risk ve kriz yönetimi konularında güçlü bilgiye sahiptir.

Nissan Türkiye Satış Departmanı’nın yeniden yapılandırılması ve entegrasyonunu üstlenen Delikardeş, direkt olarak Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem’e raporlayacak.

Önceki haberAydınlı Grup iki büyük yatırımı birden hizmete açtı
Sonraki haberTürkiye’nin asırlık markası; Hacı Abdullah Lokantası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.