MNG Kargo’nun CEO’su Kağan Gündüz oldu

  0

  Kargo sektörünün öncü firmalarından MNG Kargo’da gerçekleşen organizasyon değişikliğiyle İcra Kurulu Başkanlığı (CEO) görevine Kağan Gündüz getirildi. 2019 Ocak ayından itibaren bu görevi üstlenen Salim Güneş ise şirkette Yönetim Kurulu Başkanı olarak göreve devam edecek.

  MNG Kargo’da önemli bir organizasyon değişikliği yaşandı. 2017 yılından bu yana şirkette CFO olarak görev yapan Kağan Gündüz, İcra Kurulu Başkanlığı görevine atandı. Son 3,5 yıldır bu görevi yürüten Salim Güneş ise yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapacak.

  Çalışma hayatına Ernst&Young birleşme ve satın alma danışmanlığı hizmetlerinde başlayan Kağan Gündüz, 16 yıllık kariyerinde reel, bankacılık ve danışmanlık sektörlerinde üst düzey pozisyonlarda görev aldı. MNG Kargo’nun 2017 yılı sonunda Turkven ve Sancak Grubu tarafından satın alınmasının ardından şirketin CFO’su olarak görev yapmaya başlayan Kağan Gündüz, 3 Ağustos tarihi itibarıyla da MNG Kargo İcra Kurulu Başkanı (CEO) olarak atandı.

  2006 yılında Koç Üniversitesi İşletme ve Ekonomi bölümlerinden birincilikle mezun olan Kağan Gündüz, 2015-2016 yıllarında Commercial Bank of Qatar sponsorluğunda HEC Paris’te yönetici eğitim programını tamamladı.

  Önceki haberBarilla Türkiye’de üst düzey atamalar gerçekleşti
  Sonraki haberSon turfanda kiraz üreticisinin beklentileri var!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz
  Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.