Ana Sayfa Kim nerede? Microsoft’un gold partneri Secure Future’a yeni atama

Microsoft’un gold partneri Secure Future’a yeni atama

0

Microsoft’un siber alandaki gold partneri Secure Future’a yeni atama gerçekleşti. Türkiye’nin en büyük üçüncü Siber Güvenlik Çözüm Sağlayıcı şirketi olan Secure Future’da Pazarlama Direktörlüğüne Seçil Koçoğlu getirildi.

Secure Future büyüme hedeflerine ulaşmak için yeni adımlar atmaya devam ediyor. Şirketin gelişmesinde en temel departmalardan biri olan pazarlama bölümünde yaptıkları isim değişikliği bu adımlardan biri oldu. Buna göre 1 Ağustos itibarıyla Secure Future Pazarlama Direktörü Seçil Koçoğlu oldu.

Seçil Koçoğlu’nun kurumsal pazarlama ve iletişim alanındaki 15 yılı aşkın deneyimini Secure Future’a yansıtması bekleniyor.

Teknoloji, reklam ve otomotiv başta olmak üzere farklı sektörlerde çeşitli pozisyonlarda görev alan Seçil Koçoğlu, kariyeri boyunca markaların büyümesine, gelir artışına ve pazar payının genişlemesine önemli ölçüde katkı sağladı. Koçoğlu, Secure Future’a katılmadan önce NGN Bilgi ve İletişim Hizmetleri’nde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Önceki haberTürkiye’nin en büyük ikinci beyaz eşya üreticisi, konumunu güçlendirdi
Sonraki haberFed Başkanından: “Faiz artışları devam etmeli” tavsiyesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.