Ana Sayfa Kim nerede? L’Oréal Türkiye Kurumsal E-Ticaret Direktörü görevine Ezgi Vitrinel Sarı atandı

L’Oréal Türkiye Kurumsal E-Ticaret Direktörü görevine Ezgi Vitrinel Sarı atandı

0

L’Oréal Türkiye’de üst düzey görev değişimi yaşandı. Yeni atamayla birlikte Ezgi Vitrinel Sarı, L’Oréal Türkiye Kurumsal E-Ticaret Direktörü görevine getirildi.

Ezgi, 2010 yılında başlayan L’Oréal Türkiye pazarlama kariyerinde farklı kategorilerde çeşitli görevler alarak, Tüketici Ürünleri Divizyonu E-Ticaret Kanal Müdürü rolüne geçişi öncesindeki son rolünde makyaj markalarından sorumlu Pazarlama Direktörü olarak görev yapmıştır. Bu süre boyunca bölümün en büyük kategorisinin başarılı iş sonuçlarına liderlik etmiş ve her alanda dijital dönüşümüne katkı sağlamıştır. Son olarak Tüketici Ürünleri Divizyonu E-Ticaret Kanal Müdürü rolüne geçiş yapan Ezgi, E-Ticaret kanalındaki deneyiminde, organizasyonun genişlemesinde etkin rol oynamış, E-ticaret iş payımızın yıllar içindeki gelişimi ile Avrupa’nın E-ticaret iş payında birinciliğe oturmasına liderlik etmiştir.

L’Oréal Türkiye Kurumsal E-Ticaret Direktörü görevine getirilen Ezgi Vitrinel Sarı, “Türkiye’nin önde gelen tekno-güzellik ve sürdürülebilirlik markası” olan şirketin kurumsal e-ticaret stratejilerini güçlendirmek ve değerli iş ortakları için sağlanan güçlü koordinasyon ve iş birliği süreçlerine liderlik etmekten sorumlu olacak.

Önceki haberMücevher sektöründe ihracat Temmuz ayında 3 milyar doları aştı
Sonraki haber3 farklı kategoride, 3 ödül

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.