Ana Sayfa Gündem Koridoru Lonjevite’den Döngüsel Güzellik Yaklaşımı

Lonjevite’den Döngüsel Güzellik Yaklaşımı

0

Türkiye’nin önde gelen lüks perakende markası Beymen, “Dünyaya Sözümüz Var” diyerek en sürdürülebilir markalarından Lonjevite ile tüketicileri buluşturdu.

Beymen İstinye Park’ta düzenlenen workshop’larda, Lonjevite’nin çevreye saygılı konsantre aktif botanikler içeren serumları ile birinci sınıf ve sürdürülebilir cilt bakımının detayları paylaşıldı.

Katılımcılar bir yandan doğru cilt bakımının kurallarını öğrenirken, bir yandan da Yüz Yoga Eğitmeni Gaye Günay’la birlikte susuz olarak en yüksek kalitede üretilen serumlar ve hem peeling, hem günlük temizleyici hem de maske olarak kullanılabilen “Daily detox powder cleanser” ile uygulama yaptılar.

Beymen Promise manifestosu, Lonjevite ile tüketicileri daha iyi bir gelecek vizyonu altında buluşturuyor. Sürdürülebilirlik yaklaşımını ortaya koydukları manifestolarında ifade edildiği gibi döngüsel güzelliğin içinde, duyarlı, saygılı, adil ve eşitlikçi iş modelleriyle attıkları her adım, destekledikleri her marka, hayata geçirdikleri her proje, bu dünya için.

Önceki haberDünya bir dönüşümden geçiyor
Sonraki haberExporgin’e E-İhracat Konsorsiyumu statüsü verildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.