Ana Sayfa Şirket Haberleri Logo Yazılım Stevie Ödülleri’nden iki altın ödül kazandı

Logo Yazılım Stevie Ödülleri’nden iki altın ödül kazandı

0

Logo Yazılım, Türkiye’de bir ilk olan Logo Diva RETAIL Mobil Satış Uygulaması ile Stevie Ödülleri’nde iki farklı kategoride altın ödül kazandı. Mobil ödeme ve mobil satışın güçlü bir kombinasyonuyla perakende sistemlerinde bir ilki gerçekleştiren Logo Diva RETAIL Mobil Satış Uygulaması, Stevie Ödülleri 2023’te, “Teknoloji Geliştirmede İnovasyon” ve “Teknoloji Sektöründe İnovasyonda Mükemmellik” kategorilerinde altın ödüllerin sahibi oldu.

Perakende sektörünün ve müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına ve beklentilerine yanıt sunmak için geliştirilen Logo Diva RETAIL Mobil Satış Uygulaması, kasa satış işlemlerini sabit kasalardan bağımsız hale getiriyor. Logo Diva RETAIL, gelişmiş özellikleriyle ilk kez bulut üzerinden birçok farklı sürecin gerçek zamanlı yönetilmesini sağlayarak kullanıcılarına tüm satış kanallarında benzersiz müşteri deneyimi sunuyor. Logo Diva RETAIL’in satış özelliklerini mobile taşıyan Mobil Satış Uygulaması, mağaza içinde müşterilere kasa kuyruğuna girmeden satın alma deneyimi sunarak müşteri memnuniyetini güçlendiriyor.

Logo tarafından geliştirilen Logo Diva RETAIL Mobil Satış Uygulaması ile Stevie Ödülleri’nde iki farklı kategoride ödül almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Logo Perakende Çözümleri Genel Müdürü Arslan Arslan şunları söyledi: “Logo Diva RETAIL Mobil Satış Uygulaması’nı tanıtırken Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiğimizi ifade etmiştik. İnovasyon odaklı kategorilerde aldığımız ödüller, bu durumu adeta tescilledi. Perakende sektörünün dinamik pazar değişkenleri ve müşteri deneyimini geliştirmeye yönelik eğilimi, bu inovatif teknolojinin doğmasına önayak oldu. Böylesine prestijli bir kurumdan iki altın ödül kazanmış olmak bizim için büyük bir motivasyon olacak” dedi.

Logo Diva RETAIL’in bulut gücünü taşıyan Mobil Satış Uygulaması, yoğun dönemlerde kasa önündeki yığılmayı önleyerek kasa bankosuna ilave kasa donanımları almaya gerek kalmadan, satış süreçlerini mobil olarak hızlı ve kolayca yönetebilmeyi sağlıyor.

Böylece müşteriler daha konforlu bir şekilde alışveriş yapıyor ve uygulama müşteri memnuniyetine katkı sunuyor.

Faturalama süreçleri için e-Çözümler sunan uygulama, dijital dönüşüm için önemli bir adım niteliği taşıyor. Uygulama iç veya dış entegrasyon özelliği sayesinde sadakat uygulamaları ile entegre çalışırken, sadakat puanları, QR Kare Kod ve mobil cüzdanlar ile de ödeme alma imkânı tanıyor. Bulut sistem olması nedeniyle, kullanıcılar yüksek teknoloji bilgisi gereken adminlere ihtiyaç duymadan çözümü tüm satış süreçlerine entegre olacak şekilde rahatlıkla kullanabiliyor.

Önceki haberTech Brands Turkey’de ödül kazananlar belli oldu
Sonraki haberAlmanya dünyaya açılmak için doğru adres

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.