Ana Sayfa Şirket Haberleri İsra Holding’ten büyük yatırım

İsra Holding’ten büyük yatırım

0

Bolu-Mudurnu’daki V Orman resort turizm kompleksi ile Başakşehir’de AVM projesi V Mall İstanbul’da inşa çalışmalarını sürdüren İsra Holding, 75 adet ticari üniteyi kapsayan Kayaşehir Palladium’u Ziraat GYO’dan satın aldı.

Gayrimenkul geliştirme ‘V’ markalı projeler geliştirmenin yanı sıra, inşaat ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren İsra Holding, Başakşehir’de bulunan Kayaşehir Palladium’u Ziraat GYO’dan satın alarak bünyesine kattı. Satın almaya yönelik imza töreni İsra holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı ve Ziraat GYO yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti.

V MARKALI PROJELER

Satın alma işleminin İsra holding portföyünde yer alan Winmark Gayrimenkul üzerinden gerçekleştiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı, “Temsilcisi olduğumuz inşaat sektöründe ‘V’ markalı projeler geliştiriyoruz. Bolu-Mudurnu’daki V Orman resort turizm kompleksimiz ile Başakşehir’de yer alan yeni nesil dijital AVM projemiz V Mall İstanbul’da inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Holding olarak Başakşehir bölgesindeki faaliyet alanımızı genişletmek istedik ve 75 adet ticari üniteleri kapsayan Kayaşehir Palladium’u Ziraat GYO’dan satın alarak bünyemize kattık. İmza töreni ile satın almasını gerçekleştirdiğimiz Palladium ticari üniteleri bölgemize hayırlı olsun. Projelerimizde yer alan ticari ünitelerle işletmelere ve yatırımcılara sürdürebilir yüksek bir gelir sunmayı hedefliyoruz.” dedi.

Önceki haberToplumsal sorunlara yenilikçi çözüm; SEECO
Sonraki haberTürkiye’nin en çok turist aldığı ülkeler belli oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.