Ana Sayfa Bizden Haberler İnşaat Platformu Türkiye’de İş Dünyası’yla Yeniden Harekete Geçiyor

İnşaat Platformu Türkiye’de İş Dünyası’yla Yeniden Harekete Geçiyor

0

İş dünyasının nabzını tutan aylık ekonomi dergisi Türkiye’de İş Dünyası, çıkan son sayısında inşaat sektörünü ele aldı ve önemli temsilcilerle sektörü derinlemesine inceledi. Ortaya çıkan dosya konusundaki incelemeler sonrası, “İnşaat Platformu” oluşumunun yeniden canlanması gerektiği fikri de kabul gördü. Bu kapsamda bir etkinlikle sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirmeyi planlayan platform yetkilileri, 26 Mayıs’ta Çatladıkapı Sosyal Tesisleri’nde sektör temsilcileriyle buluşacak.

İnşaat sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirerek önemli projelere imza atmayı hedefleyen platform katılımcıları, hem sektöre faydalı iş süreçlerini geliştirmek hem de ortaya çıkacak sonuç bildirgesiyle yetkili mercilere de ulaşarak sorunları ortadan kaldırmak amacıyla bir araya gelecek. Bu vesile ile ayrıntılı bir şekilde sektörün analiz edileceği, sektörün tüm paydaşlarıyla tüm sorunların masaya yatırılacağı, Türkiye ekonomisinin yapı taşlarından biri olan ve kalkınma unsuru olarak görülen inşaat sektörünün konuşulmayan tüm yönlerinin konuşulmasının amaçlandığı bir etkinlik olması planlanıyor. Sektörle ilgili, sektörün sorunlarına dair konuşmak isteyen, fikir ve önerileriyle hem platforma hem sektöre katkı sağlayabilecek tüm isimler “İnşaat Platformu” şemsiyesi altında düzenlenecek bu etkinlikte buluşacak.

26 Mayıs’ta Çatladıkapı Sosyal Tesisleri’nde saat 11.00’de düzenlenecek etkinliğe tüm sektör temsilcisi ve meraklılarını bekliyoruz.

Önceki haberKonut satışları Nisan ayında yüzde 39 arttı
Sonraki haberRize, çay ihracatından 4 ayda 2,8 milyon dolar kazandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.