Ana Sayfa Gündem Koridoru İnanç Kabadayı’nın sözleri ve İhlas Yönetimine teşekkür

İnanç Kabadayı’nın sözleri ve İhlas Yönetimine teşekkür

0

Bir önceki sayımızın tanıtımında ev sahipliğimizi yapan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı öyle bir konuşma yaptı ki kalbimizi
fethetti adeta…

  • Türkiye’de İş Dünyası bize rehber oluyor. Bilgileri oradan alıyoruz. Gelecek planlarımızda yolumuzu aydınlatıyor.

İşte bu… Ekip arkadaşlarımızın, yazarlarımızın emekleri hiç boşa gitmemiş demek ki diye düşündüm.

Ve devam ettim. Bu derginin çıkmasında bize destek veren İhlas Yönetiminin öngörüsü gerçekleşmiş, onlara binlerce teşekkür etmeyi düşündüm.

Ve söz uçar… Teşekkürü buradan yapayım… Bize inanan güvenen İhlas Yayın Kurulu’na çok teşekkür ediyoruz. Bize inandılar iş dünyasına bir rehber çıkardılar.

Şimdi bu rehberin Eylül sayısında neler var onları anlatayım sizlere… Bir kere ekip, başta Yazı İşleri Müdürümüz Hüsne Pamuk olmak üzere müthiş çalışmış..

Bu sayıda herkes var… En önemlisi Abdullah Kiğılı var. Hem de kapakta… Abdullah Kiğılı başarılı bir iş insanı olmanın yanında herkesin yaşamına dokunmuş bir ağabey, bir dost bir uzlaştırıcı olarak tarihe geçmiş bir isim.

Bu önemli isimle söyleşi yapmak, onu kapağa taşımak bizi çok heyecanlandırdı.

Sonrasında hangisinden bahsedeyim.. Mesela Gaziantep’ten dünyaya yelken açan yapay zeka ile önümüzdeki günlerde çıkış yapmasını beklediğimiz Nalan Kurt’u mu, yoksa şimdi içecekte soğuk çayda rekabeti başlatan Oğuz Gıda’nın CEO’su Enes Örer’i mi ya da fabrika yapan makinaların derneği TİAD’ın Başkanı Murat Akyüz’ü mü, meslek hayatında tanıdığım en başarılı ama aynı zamanda en mütevazi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Aktaş’ı mı, kentleşme konusunda Türkiye’nin en iyisi Şekip Karakaya’yı mı, Dossa Dossi markası ile dünyanın tanıdığı bir başarı öyküsü Hikmet Eraslan’ı mı anlatayım sizlere…

Bence siz hepsini ayrıntılı bir şekilde öğrenmek için dergimize ulaşın… Ve heyecanla sizinle bu bilgileri paylaşalım.

Bu arada sevgili Talip Bayram’ın bir lezzet durağı olarak bize tanıttığı Haydin İstanbul’un Kurucusu Çetin Çelik’i mutlaka ziyaret edin ve lezzetin
doruğuna ulaşın.

Bu arada hem sanayide hem de tarımda Türkiye’de çok önemli bir yere sahip Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz ile bizi buluşturan Demet Kalendergil’e eline sağlık diyorum.

Son olarak sevgili yazarımız Armağan Vurdu e-ticaret ile ilgili çok önemli bilgileri paylaşmış bizlerle bunu da aktarmak isterim.

Sevgiler… Yeni sayılarda buluşmak üzere…

Önceki haberSultanhamam’da doğan tekstil devi: Abdullah Kiğılı’nın hayat hikayesi
Sonraki haberManisa ihracatta 5 milyar Doları aştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.