Ana Sayfa Şirket Haberleri Hızlı tüketim ürünleri tüm Türkiye’ye ulaşsın diye işbirliği yaptılar

Hızlı tüketim ürünleri tüm Türkiye’ye ulaşsın diye işbirliği yaptılar

0

Dünya çapında 95 ülkeye kişisel bakım ürünü ihraç ederek uluslararası bir güç konumunda bulunan Aksan Kozmetik, DeepFresh ve Savon De Royal ürünlerinin Türkiye genelindeki tüm zincir ve yerel marketlerde yer alabilmesi amacıyla hızlı tüketim ürünleri sektörünün en güçlü satış ve dağıtım şirketlerinden biri olan Düzey Pazarlama ile iş birliğine imza attı.

Bugüne kadar gıda ve gıda dışı ürün yelpazesiyle Türkiye çapında satış ve dağıtım faaliyetlerini sürdüren ancak son zamanlarda portföyünde daha çok gıda ürünlerini bulunduran Düzey Pazarlama, Aksan Kozmetik ürünlerinin dağıtım operasyonunu üstlenerek gıda dışı kategoriye geri dönüyor.

ÜRÜNLERİMİZ 81 ŞEHRE ULAŞACAK

İş birliğine dair bir değerlendirme yapan Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kutanoğlu, şunları dile getirdi: “Dünyanın 95 ülkesine ihracat gerçekleştiren bir marka olarak 2020 yılı başı itibariyle başlayan iç piyasa yolculuğumuzda yeni bir adım atıyoruz. Bu adımla DeepFresh ve Savon De Royal ürünlerimiz, ülkemizin 81 şehrinde ve bağlı ilçelerinde tüketicilere ulaşacak. Bu adımı gerçekleştirebilmek adına hızlı tüketim ürünleri sektörünün önde gelen oyuncularından Düzey Pazarlama ile iş birliği gerçekleştirdik. Düzey Pazarlama’nın Türkiye pazarındaki gücü, geniş ve profesyonel kadroları ile penetrasyon hızımızı daha da arttıracağız. İş birliği çerçevesinde Düzey Pazarlama, uzun zaman sonra gıda dışı markaların dağıtımını gerçekleştiriyor olacak. Böylelikle DeepFresh ve Savon De Royal markalarımızı kişisel bakım kategorisinde lider konuma getireceğiz. Düzey Pazarlama’nın bize kazandıracağı ivme ile 2022 yılında bir önceki yıla göre %100 büyüme öngörüyoruz.”

DEEPFRESH VE SAVON DE ROYAL MARKALRINI LİDERLİĞE TAŞIYACAĞIZ”

Aksan Kozmetik ile gerçekleştirilen iş birliğine değinen Düzey Pazarlama Genel Müdürü Dr. Oğuzkan Şatıroğlu, şu değerlendirmelerde bulundu: “Şirketimizin sahip olduğu 47 yıllık geçmiş ile hem gıda hem de gıda dışı kategorilerde şimdiye kadar tüm Türkiye’ye hizmet verdik. Uzun zamandır yalnızca gıda sektöründen yana yaptığımız tercihimizi yeniden gıda dışı ürünler kategorisine de taşıma kararı alarak Aksan Kozmetik ile işbirliğine imza attık. Aksan Kozmetik’in ulusal ve uluslararası alandaki gücü, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile Düzey Pazarlama’nın sektördeki tecrübesi, dağıtım gücü ve sağlam altyapısı birleştiğinde DeepFresh ve Savon De Royal markalarını liderliğe taşıyacağız.”

Önceki haberVavaCars’ın yeni Finans Grubu Başkanı Cem Yıldız oldu.
Sonraki haberTÜGİK 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara’da gerçekleşti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.