Ana Sayfa Türkiye'den Gündem Gönüllü değerlendirici üyesi başvuruları başladı

Gönüllü değerlendirici üyesi başvuruları başladı

0

Teknofest Türkiye’nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen binlerce gencin hayallerini gerçekleştirmek için çeşitli disiplin ve kategorilerde Teknoloji Yarışmaları düzenliyor.

Düzenlenen yarışmada başvuru yapan takımların değerlendirilmesi raporlar üzerinden yapılıyor. Bu kapsamda yarışma raporlarının değerlendirilme aşamalarında Gönüllü Değerlendirici olmak isteyen adayların TEKNOFEST yarışmalar Komitesi tarafından belirlenen başvuru sürecini başarıyla geçmeleri gerekiyor.

3 AŞAMALI DEĞERLENDİRME SÜRECİNİ GEÇMELERİ GEREKİYOR

Değerlendirme süreci, başvuru aşaması, ön değerlendirme aşaması ve yüz yüze mülakat aşaması olmak üzere 3 aşamada gerçekleşecek. Adaylar bu süreçleri başarıyla geçtikten sonra görev yapacak.

Değerlendirme üyesi olunacak yarışmalar ise şu şekilde; Akıllı Ulaşım Yarışması, Eğitim Teknolojileri Yarışması, Çevre ve Enerji Teknolojileri Yarışması, İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması.

BAŞVURU İÇİN KRİTERLER VAR

Yükseköğretim Kurumlarında akademisyen veya akademisyenlik deneyimine sahip (Öğretim elemanı, Öğretim Görevlisi , Okutman, Uzman, Araştırma Görevlisi , Doçent, Profesör vb. ),  Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda öğretmen veya eğitmenlik yapmış, DENEYAP, Bilim Merkezi veya BİLSEM gibi kurumlarda eğitmenlik yapmış en az lisans mezunu adayların başvuruları beklenmektedir.

Detaylı Bilgi ve Başvuru için : Gönüllü Değerlendirici Üye Başvurusu

Önceki haberYılın iş insanı Saadettin Saran oldu
Sonraki haberDünyanın en büyük organik a(r)tık sergisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.