Ana Sayfa Şirket Haberleri Getir Paris Maratonuna sponsor oldu

Getir Paris Maratonuna sponsor oldu

0

Hem yurt içi hem de yurt dışında hızlı büyümesini sürdüren Getir, dünyanın en önemli maratonlarından Schneider Electric Paris Maratonuna sponsor oldu.

Yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de Fenerbahçe ve Galatasaray’la, İngiltere’de ise Tottenham’la iş birliği yapan şirket, spor ve sporcuya desteğini 3 Nisan tarihinde gerçekleştirilen Paris Maratonu’nun resmi ortağı olarak sürdürüyor.

Şirket, 3 Nisan’da düzenlenen 45’inci Paris Maratonu’yla Fransa’da ilk spor sponsorluğunu da hayata geçirmiş oldu. 47 bin 195 kilometrelik yarışta şirketin Avrupa’da hizmet verdiği ülkelerde görev alan yaklaşık 30 çalışanı da bitiş çizgisine ulaşmak için ter döktü.

FRANSA’DA 47 DEPOYA ULAŞTI

Geçtiğimiz yıl haziran ayında Paris ile Fransa’da hizmet vermeye başlayan Getir, şu anda Lyon, Lille, Marseille, Aix-en-Provence, Antibes, Cannes, Montpellier ve Grenoble olmak üzere 9 şehirde kullanıcılarına ulaşıyor. Fransa genelinde 47 deposu bulunan şirketin ayrıca bin 800’ün üstünde kişiye istihdam sağladığı belirtildi.

GETİR’İN FAALİYET GÖSTERDİĞİ ÜLKELER;

Şu anda İngiltere’de Londra, Liverpool, Birmingham, Manchester, Cardiff, Brighton, Bristol, Southampton, Portsmouth, Sheffield, Nottingham ve Bradford olmak üzere 12 şehirde bulunan Getir, Hollanda’da Amsterdam, Den Haag, Leiden ve Amstelveen’de, Almanya’da Berlin ve Hamburg’da, Fransa’da Paris ve Lille’de, İspanya’da Barselona ve Madrid’de, İtalya’da Milano’da, Portekiz’de, Lizbon’da ve New York’ta hizmet veriyor.

Önceki haberYüzde 12 büyüme ile 15.6 milyar Euro değerinde ciroya ulaştı
Sonraki haberÇevre duyarlılığını gözler önüne seriyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.