Ana Sayfa Şirket Haberleri Garanti BBVA kullanıcı deneyimini odağına alıyor

Garanti BBVA kullanıcı deneyimini odağına alıyor

0

Garanti BBVA, müşterilerinin bilgi almak için en yoğun kullandığı kanal olan web sitesini yeniledi. Müşterilerinin bankacılık deneyimini iyileştirmeyi önceliklendiren Banka, web sitesini daha yalın ve kullanıcı dostu olarak tasarladı. Web sitesine, hızlı başvuru gibi alanlar da ekleyerek, aranan ürün ve hizmete daha hızlı ulaşabilmesi sağlanırken en iyi kullanıcı deneyimini sunmaya odaklanıldı.

Tasarımı baştan aşağı yenilenen Garantibbva.com.tr ana sayfasında ziyaretçiler daha sade bir yapıyla karşılaşırken, kredi/kart başvurusu, kampanyalar, hesaplamalar gibi en sık yapılan işlemlere tek tıklama ile kolayca ulaşabiliyor. Web sitesi; bireyselden kurumsala, esnaf ve KOBİ’lerden özel bankacılığa kadar tüm segmentlere ve ihtiyaçlara cevap veren menü yapısı, kolay okunabilir sayfaları ve trendlere uygun tasarımıyla da dikkat çekiyor. Arama motoru optimizasyonu ve geliştirilen alt yapı çalışmaları sayesinde ise Garanti BBVA web sitesi ziyaretçilerine daha kolay erişilebilir ve hızlı bir deneyim sunuyor.

Türkiye’de mobil cihazlardan internet kullanım oranının %95’in* üzerinde olmasından hareketle Garanti BBVA, yeni web sitesi ziyaretçilerine mobil cihazlar üzerinden de rahat ve konforlu bir deneyim sunmayı amaçladı. Bu kapsamda yenilenen web sitesi; cep telefonu, tablet gibi farklı ekran çözünürlüklerine sahip cihazlarla uyumlu olarak tasarlandı.

Önceki haberTürk Reasürans ülkeye güvence ihraç etti
Sonraki haberKadın çiftçilere 35 milyon TL’lik katma değer

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.