Ev ve mutfak gereçleri sektörünün devleri tek çatı altında

  0

  Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı 2-5 Mart tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) kapılarını açtı. 6 milyar Dolarlık hacme sahip sektörün devleri tek çatıda toplanıyor. 77 ülkeden 30 bin ziyaretçi beklenen fuarda deprem önlemlerini içeren ev ürünleri de sergileniyor. Sergilenen ürünler fuar bitiminde afet bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

  Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı kapsamında, fuarı ziyaret edecek olan her bir yabancı ziyaretçi adına 1000 TL’lik nakdi yardım fonu oluşturulacak, katılımcılara da fuardan elde ettikleri gelirin yüzde 5’ini bağışlamaları için destek çağrısında bulunacak.

  YÜZDE 100 SAĞLIK GARANTİLİ VE GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR EŞYALAR

  Fuarda insan sağlığına uygun ve geri dönüştürülebilir birçok ürün görücüye çıkacak. Gıda Güvenliği Tescil Sertifikalı ve Sosyal Sorumluluk Belgesi olan ürünler sergileneceği gibi migrasyon testleri yapılmış ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın sadece gıda ile temas eden maddeler için verdiği Üretim İzin Belgesi’ne sahip ürünler de bulunacak.Kırılmaz polikarbonat hammaddeden üretilmiş geri dönüştürülebilir ürünler, yüzde 100 sağlığa uygun ürünler sergilenecek.

  Ev ve mutfak eşyalarına dair son teknolojinin tanıtılacağı fuarda dijital dokunmatik fırın ve cam hazneli airfryer Türkiye’de ilk defa alıcıyla buluşacak.Son model temizlik robotları, elektrikli masaj aletleri ve yeni nesil su arıtma cihazlarınınsergileneceği fuarda; otomatik kapak kilitli 5 güvenlikli düdüklü tencereler de yer alacak.

  EL SANATLARI USTALARINDAN YÜZDE 100 EL YAPIMI ve ORJİNAL KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLER SERGİLENECEK

  Orijinal el yapımı yağlı boya tablolar, özel tasarım el yapımı titanyum kaplama renkli çatal – bıçak setleri, dış yüzey kaplama taklit edilemez kişiye özel mutfak setleri ve yine konsept şeklinde baskılı tam takım mutfak gereçlerinin sergilendiği stantlar merakla bekleniyor.

  Önceki haberŞubat ayı enflasyonu yüzde 55,2 olarak açıklandı
  Sonraki haberEuro Bölgesi’nde üretici fiyatları yüzde 15 arttı

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz
  Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.