Ana Sayfa Etiketler Atama

Etiket: atama

Workindo’da üst düzey atama

İnşaat sektörünün online pazaryeri ve kariyer platformu Workindo, Customer Success and HR Manager pozisyonuna Gizem Tunçel'i getirdi. "Bu Sitede İş Var!" mottosuyla inşaat sektörüne yönelik...

Colins’de üst düzey global bir atama gerçekleşti

Dünyanın 38 ülkesinde 600’ü aşkın mağazasıyla faaliyet gösteren COLIN’S’in Global Pazarlama İletişimi & Müşteri Deneyimi Grup Müdürü Sevra Erhan oldu. Erhan, markanın Türkiye de dahil faaliyet gösterdiği tüm ülkelerdeki pazarlama iletişimi ve müşteri deneyimi operasyonlarından sorumlu olacak.

Yemeksepeti’nin yeni CFO ve CPCO’su görevlerine başladı

Yemeksepeti’nde yapılan üst düzey atama ile Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CFO) görevine Sevil Tanrıdağlı, İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CPCO/Chief People and Culture Officer) görevine Hande Yalgın getirildi.

ING Türkiye’ye üst düzey atamalar

ING Türkiye’de iki üst düzey atama gerçekleşti. ING Türkiye bünyesinde Uyum Risk Yönetimi Direktörü olarak görev yapan Özge Gürsoy, Uyum Risk Yönetimi Genel Müdür...

Vodafone Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti

Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Nazlı Tlabar Güler oldu. Güler, özellikle insan kaynakları alanında önemli bir deneyime sahip.

Doğadan’ın yeni genel müdürü Atakan Balcı oldu

Türkiye’de bitki meyve çayı kategorisinin lider markalarından Doğadan, Genel Müdür olarak Atakan Balcı’yı atadı.

Nissan Türkiye’de görev değişimleri devam ediyor

Görev değişimi ve atamalarıyla kadrosuna güç katan Nissan Türkiye’de terfiler devam ediyor. Son değişimle birlikte Mehmet Murat Delikardeş, 2016 yılından bu yana görev yaptığı Nissan Türkiye Satış Departmanı’ndaki “Filo ve 2.El Müdürü” görevinden Nissan Türkiye “Satış Direktörü” görevine atandı.

Procat’in satış ekibi lideri değişti

2004’ten bu yana müşterilerinin iletişim (çağrı) merkezlerini dünya standartlarının üzerine çıkarma hedefiyle çalışan Procat’te, Ağustos ayı itibarıyla Chief Sales Officer (CSO) görevine Emre Erkan getirildi.

Perrigo Türkiye’de önemli atama

Sebamed, Bio-Oil, Paranit, Predictor, Dermalex, Vectavir, Gvyna, Deotak ve Omron gibi markalarıyla faaliyet gösteren Perrigo Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Özge Yavuz Öztürk, Perrigo Türkiye Genel Müdürü olarak 1 Ağustos itibariyle göreve başladı.

Kariyer.net’te üst düzey atama gerçekleşti

Türkiye’nin online istihdam platformu Kariyer.net’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Yeni atamayla Teknoloji ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevine Anıl Gül atandı.