Ana Sayfa Etiketler Atama

Etiket: atama

Atasun Optik’te global atama

Nihat Aydın, 1 Şubat 2023 itibarıyla EssilorLuxottica EMEA Optik Perakende grubu bünyesinde Almanya ve Avusturya Bölge CEO’su oldu.

Anadolu Sigorta’nın Genel Müdürü belli oldu

Sigorta kuruluşu Anadolu Sigorta’da Genel Müdürlük görevine Zekai Mehmet Tuğtan atandı. Tuğtan, 20 Ocak itibarıyla yeni görevine başladı.

Adidas Türkiye’de insan kaynakları direktörü belli oldu

Reckitt Health & Hygiene, Danone ve PepsiCo’daki 15 yılı aşkın profesyonel deneyiminin ardından İrem Önal Ocak 2023 tarihi itibariyle adidas Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.

Aras Kargo’nun İç Denetim Başkanı belli oldu

Kargo firması Aras Kargo’nun İç Denetim Başkanlığı görevine Özlem Asutay getirildi.

Bitci Borsa’nın yeni CEO’su belli oldu

Bitci Borsa’nın yeni CEO’su Ahmet Onur Yeygün oldu. Atamayı duyuran Bitci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Çağlar, “2023 yılı değişim ve gelişimi hissedeceğimiz bir yıl olacak. Yeni yönetim yapımızla mutlak başarıya odaklanıyor olacağız.” değerlendirmesini yaptı.

FLO’nun yeni CEO’su belli oldu

Ayakkabı sektörü FLO’da üst düzey atama gerçekleşti. Yaklaşık 10 yıldır FLO’nun globalleşme yolculuğuna liderlik eden Burak Övünç CEO’luk görevini yeni nesil global perakendeciliğin lider ismi Yenal Gökyıldırım’a devretti.

Adel Kalemcilik’te üst düzey bir atama

2016 yılından bu yana Anadolu Grubu bünyesinde Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti.’nin genel müdürlük görevini yürüten Oğuz Uçanlar, 1 Ocak 2023 itibarıyla Grubun bir diğer şirketi olan Adel Kalemcilik’e genel müdür olarak atandı.

Geodis Turkey’in Ülke Genel Müdürü Ozan Karabay oldu

Fransa merkezli lojistik firması Geodis, Türkiye’de ülke genel müdürlüğü görevine Ozan Karabay’ı getirdi. Karabay, yeni görevinde Geodis Turkey’in müşterilerine sağladığı tedarik zinciri optimizasyonu, freight forwarding, proje lojistiği, kontrat lojistiği, dağıtım ve ekspres, fuar taşımacılığı ve karayolu nakliyesi hizmetlerine ilişkin süreçlerin yönetimlerinden sorumlu olacak.

Akbank’ta yeni atamalar

Akbank AG, Akbank Ticari Bankacılık, ve AKLease üst yönetiminde görev değişikliğine gidildi. 

Ode Yalıtım’ın yönetim kadrosuna yeni atamalar

Türk yalıtım şirketi ODE Yalıtım, yeni dönemde üst yönetim organizasyon yapısında değişikliğe gitti. Bu kapsamda C Level pozisyonların oluşturulduğu ODE Yalıtım’ın Yönetim Kurulu’na da yeni atamalar yapıldı.