Ana Sayfa Kim nerede? ESET Türkiye’ye üst düzey atama

ESET Türkiye’ye üst düzey atama

0

Siber güvenlik  sektörünün lider şirketi ESET Türkiye’de Genel Müdür Yardımcılığı görevine Erkan Tuğral getirildi. ESET Türkiye bünyesinde 17 yıldır yöneticilik pozisyonları da dahil olmak üzere farklı görevlerde bulunan Erkan Tuğral, 01 Ekim 2022 tarihi itibariyle yeni görevine başladı.

Türkiye’nin lider siber güvenlik şirketi ESET Türkiye’de Genel Müdür Yardımcılığı  görevine deneyimli isim Erkan Tuğral  getirildi. 2005 yılından bu yana Siber Güvenlik Mühendisi, Ürün Müdürü, Strateji ve İş Geliştirme gibi görevlerde deneyim kazanan ve 2007’den bu yana Türkiye genelindeki tüm operasyonların  teknik müdürlüğü  görevini üstlenen  Erkan Tuğral , 01 Ekim 2022 tarihinden itibaren ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Erkan Tuğral teknoloji, güvenlik, strateji ve iş geliştirme alanlarından sorumlu olacak. 

ÖZVERİYLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Erkan Tuğral, kendisine duydukları güven nedeniyle ESET Türkiye CEO’su Alain Soria ve  ESET Türkiye Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Türkiye’de yıllardır başarıyla faaliyet gösteren ESET Türkiye’nin bir ferdi olmaktan her zaman büyük mutluluk duydum. ESET Türkiye çatısı altında, farklı görev ve sorumluluklar ile  17 yılı geride bıraktım. Sadece Türkiye’de değil dünyada da lider olan siber güvenlik şirketinin içinde yer almaktan mutluyum. ESET Türkiye olarak hem bireysel hem de kurumsal kategorilerde müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için özveriyle çalışmaya devam edeceğiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Trabzon’daki tüm çalışma arkadaşlarımla beraber bu amaca en iyi şekilde hizmet edeceğiz” dedi.

Önceki haberTürkiye Sigorta ikinci yılında 12,7 milyon müşteriye ulaştı
Sonraki haberE-ihracatta yüzde 219’luk büyüme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.