Ana Sayfa Gündem Koridoru Kiğılı’da başarının formülü; dün, bugün ve yarın

Kiğılı’da başarının formülü; dün, bugün ve yarın

0

Erkek giyim  markası Kiğılı, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) her yıl düzenlediği ve bu sene 13.’sü gerçekleştirilen “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları” araştırmasında “Erkek giyim” kategorisinde yeniden “1 Numaralı Marka” ödülünün sahibi oldu. Kiğılı, ödülü toplamda 9. kez kazandı.

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve AKADEMETRE Türkiye tarafından her yıl gerçekleştirilen AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları araştırmasında ‘Erkek giyim’ kategorisinde 1 Numaralı Marka ödülünü kazandı. Daha önce 8 ödülü bulunan Kığılı bu seneyle birlikte  ödülü toplamda 9. kez almayı başardı. Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı ile Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem’in de hazır bulunduğu ve İstanbul Swissotel’de gerçekleştirilen törende AYD Başkan Yardımcısı Nuri Şapkacı, ödülü Kiğılı CEO’su Sena Suerdem’e takdim etti.

EKONOMİYE İSTİHDAM ANLAMINDA ÖNEMLİ KATKI SAĞLIYORUZ

Ödülle ilgili açıklama yapan Kiğılı CEO’su Sena Suerdem, “Perakende sektöründe faaliyet gösteren markalar için AVM’lerin önemi çok büyük. Bu ekosistem içindeki rekabette başarı olmak da dün yaptığınız, bugün yapmakta olduğunuz ve yarın yapacağınız işlerden geçiyor. Haliyle AVM’ye gelen ziyaretçiyi kendinize çekmek için hizmet kalitenizi her daim üst düzey tutup korumanız gerekiyor. Biz de yurt içinde 200  AVM’de yer alan bir marka olarak ekonomiye istihdam anlamında önemli ölçüde katkı sağlıyoruz . Bunu yaparken de tüketici nezdinde en beğenilen ve tercih edilen marka olmak bizim için en değerli motive kaynağı. Bundan sonra da aynı başarımızı sürdürerek erkek giyim sektöründe ülkemizin bir numaralı markası olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

????????????????????????????????????
Önceki haberYılın İnovatif Maden Suyu Ödülü’nün sahibi Beypazarı oldu.
Sonraki haberBurada her şey daha “Fazla”sı için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.