Ana Sayfa Şirket Haberleri Eker, iş dünyasının en beğenilen şirketleri arasında

Eker, iş dünyasının en beğenilen şirketleri arasında

0

Türkiye’yi 44 yıldır lezzet ve sağlıkla buluşturan Eker Süt Ürünleri, Capital Dergisi öncülüğünde ZENNA Araştırma ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen “En Beğenilen Şirketler” araştırmasında üst üste ikinci kez sektörünün en beğenilen üç şirketinden biri seçildi. 

SEKTÖRÜN PROFESYONELLERİ SEÇTİ

En Beğenilen Şirketler Araştırması, Eylül – Kasım 2021 tarihleri arasında online (CAWI) anket tekniği uygulanarak yapıldı. Farklı sektörlerden toplamda 1.980 kişi ankete katıldı ve 628 şirketi temsilen 1.750 anket değerlendirmeye alındı. Türkiye’nin en beğenilen şirketleri, tüm iş dünyasının temsilcilerinin görüşleriyle belirlendi. Sektörlerin en beğenilen şirketleri ise ilgili sektörün profesyonellerinin görüşleri alınarak ortaya çıkarıldı. Ankete katılan yöneticiler, görev yaptıkları şirketleri dışarıda tutarak hem Türkiye hem kendi sektörleri için en beğendikleri şirketleri belirledi.  

İYİ MARKA OLMA YOLUNDA FARK YARATIYOR

Sektöründe inovasyon denince ilk akla gelen markalardan biri olan Eker, yenilikçi üretim vizyonunun yanı sıra; sağlıklı yaşam, toplumsal cinsiyet eşitliği ve eşitsizliklerin giderilmesi alanlarında gerçekleştirdiği projeleriyle de fark yaratıyor. Faaliyetlerini “Eker İyi Ki Var” çatı söylemi altında hayata geçiren Eker; ekolojik, doğa dostu, koruyucu madde içermeyen üretim sistemiyle “iyi üretim” vaadini gerçekleştirirken, lezzetli ve sağlıklı ürünleriyle “iyi ürün” anlayışını ortaya koyuyor. Çalışanlarına sunduğu sosyal imkânlar ve onlara verdiği değerle “iyi yönetim” yaklaşımı gösteren Eker, sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da örnek bir “iyi marka” profili çiziyor.

Önceki haberYeni bir kahve markası: Coffee HQ
Sonraki haberGöktürk’e imza atmaya hazırlanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.