Ana Sayfa Şirket Haberleri Dronmarket Türk – Afrika İş Forumu’nda ziyaretçileriyle buluşacak

Dronmarket Türk – Afrika İş Forumu’nda ziyaretçileriyle buluşacak

0

Türkiye’nin ilk dron teknolojileri platformu Dronmarket, 17-19 Aralık günleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Export Gateway to Afrika’da (Türk – Afrika İş Forumu) yerini alacak. Türkiye ve Afrika ülkeleri arasındaki ticaret hacmini artırmak amacıyla düzenlenen Export Gateway to Afrika’da Dornmarket, Agrotod Otonom Dümenle Sistemini ve tarım dronlarını tanıtacak.

Türk firmalarının,  bugün 100 milyar dolara ulaşan Afrika pazarındaki iş insanları ile yeni ticari bağlantılar kurmalarına ve iş anlaşmaları yapmalarına fırsat sunan Export Gateway to Afrika, 17-19 Aralık günlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarda standı ile yerini alacak Türkiye’nin ilk dron teknolojileri platformu Dronmarket, ziyaretçilere hem Agrotod Otonom Dümenle Sistemini, hem de tarım dronlarını tanıtacak.

Dronmarket Genel Müdür Serhan Yaldız; “Afrika, dünyadaki küresel değişim fırsatlarından yararlanarak bugün 100 milyar dolarlık bir Pazar haline geldi ve son dönemde daralan Avrupa pazarı karşısında Türk firmalar için önemli bir ihracat noktası oldu. Dronmarket olarak bizim de önem verdiğimiz, yeni iş anlaşmaları yapmak istediğimiz bir Pazar Afrika. Bu yüzden Export Gateway to Afrika’da yer almaktan dolayı mutluyuz. Fuarda ziyaretçilere tarım dronlarımızın yanı sıra, AGROTOD yani Otomom Dümenleme Sistemimizi tanıtacağız. Otonom Dümenleme Teknolojisi, sürücünün traktör veya kendi yürür tarım makinalarını daha önce belirlenen rotada hareket edebilmesini sağlayabileceği özel bir sistem. Günümüzde ekim, ilaçlama ve gübrelemede sağladığı faydalar ile tarımda en yaygın kullanılan otonom sistemler olan AGROTOD’un gelecekte daha da yaygınlaşacağını öngörüyoruz” dedi.

Önceki haberKasım ayında 117 bin 806 konut satıldı
Sonraki haberTürkiye Sigorta ilk Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.